Úvod Správy Vstupenky Vstupenky do Žiliny výhradne v online predaji - POZOR ZMENA!!!

Vstupenky do Žiliny výhradne v online predaji - POZOR ZMENA!!!

Predaj vstupeniek iba do soboty do 20:00 hod.

POZOR ZMENA!!! Dnes večer sme obdržali informáciu od klubu MŠK Žilina, že predaj vstupeniek pre našich fanúšikov bude umožnený iba do soboty do 20:00 hod. Potom bude zo strany MŠK Žilina predaj vstupeniek ukončený.


Pôvodne dohodnutý termín predaja vstupeniek s MŠK Žilina pre našich fanúšikov (až do začiatku samotného zápasu) teda neplatí... Môžeme sa iba domnievať a polemizovať, či to je alebo nie je odvetný krok zo strany MŠK Žilina ako reakcia na to, že sme ich žiadali o nastavenie ceny vstupeniek pre našich fanúšikov v zmysle fair play a v súlade so záväznými pravidlami. Záväzné pravidlá vydané ÚLK, platné pre všetky kluby, nariaďujú cenotvorbu vstupeniek tak, že vstupenka do sektoru hostí nemôže byť vyššia, ako vstupenka pre domácich fanúšikov v porovnateľnom sektore. Klub MŠK Žilina toto záväzné pravidlo pri stanovení ceny vstupeniek pre nielen našich fanúšikov dlhodobo porušuje a porušil to aj tentokrát. Klub MŠK Žilina našej žiadosti nevyhovel, preto sme sa obrátili na Úniu ligových klubov a zároveň podali podnet na disciplinárne konanie voči MŠK Žilina na Disciplinárnu komisiu SFZ.
Preto vyzývame všetkých našich fanúšikov cestujúcich do Žiliny, aby sa v prípade akýchkoľvek možných provokácií na štadióne MŠK Žilina nenechali vyprovokovať.


Informácie k zakúpeniu vstupenky na zápas MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava:

Zápas sa uskutoční v nedeľu, 23.04.2023 o 15:30 hod. a vstupenky si môžu naši fanúšikovia zakúpiť výhradne online na priloženom linku iba do soboty do 20:00. Následne bude zo strany MŠK Žilina predaj vstupeniek ukončený. 

Link na vstupenky do Žiliny ->  https://www.ticketportal.sk/performance/350483

Pred sektorom hostí sa vstupenky predávať nebudú. Cena vstupenky do sektoru hostí je organizátorom stanovená na 10,- EUR.

Zápas nebol nateraz organizátorom vyhlásený ako rizikový, no upozorňujeme našich fanúšikov, aby mali so sebou pre každý prípad zmeny aj platný preukaz totožnosti, kvôli jej overovaniu.

Spolu sme Slovan!

 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Kemp sa uskutoční 1. – 5. júla 2024 vo futbalovom areáli Akadémie ŠK Slovan Bratislava.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Na otvorení sa zúčastnili ôsmi naši hráči i funkcionári.

Neprehliadnite

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.