Úvod Správy Niké liga Derby v znamení 30 rokov našej ligy, belasí nastúpia v retro dresoch

Derby v znamení 30 rokov našej ligy, belasí nastúpia v retro dresoch

Najbližšie derby bude špeciálne.

Každé derby je výnimočné, no to najbližšie, v poradí 168., bude ešte niečím špeciálne. Fortuna liga si v ňom pripomenie tridsiate výročie samostatnej slovenskej ligy. Oba tímy nastúpia v retro dresoch. Pre fanúšikov sú pripravené aj ďalšie zaujímavé aktivity.

Vstupenky na derby, ktoré sa odohrá v piatok 28. apríla o 20:30 na Tehelnom poli, sú už v predaji od 8 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/1275/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA

Naša liga v tomto ročníku oslavuje 30. výročie svojej existencie. V tejto súvislosti je pre fanúšikov pripravených viacero aktivít, a jednou z nich je aj špeciálny retro podtón, v ktorom sa ponesie 168. najslávnejšie slovenské derby.

Slovan v ňom nastúpi v retro dresoch s odkazom na úspešnú éru z 90-tych rokov 20. storočia. Tieto dresy sú kópiami z ročníka 1993/94, z prvej sezóny v ére samostatnosti. Po zápase pôjdu dresy Slovana i Spartaka do dražby, pričom celý jej výťažok bude venovaný postrelenej kadetke Miške, ktorá sa pred nešťastným incidentom aktívne venovala futbalu.

Na retro derby sú pozvané aj osobnosti klubov zo začiatku 90-tych rokov. Pre fanúšikov bude na námestí pripravená veľká retro fanzóna s viacerými zaujímavými aktivitami. Už pred zápasom sa budete môcť zabaviť pri atrakciách vo fanzóne, kde si to svoje nájdu deti i dospelí.

Tešíme sa na vás v piatok 28. apríla na Tehelnom poli, slovanisti a slovanistky.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozývame vás na zostávajúce domáce zápasy.
ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.
ŠK Slovan Bratislava ´B´- MŠK Žilina ´B´ 5:2.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.