Úvod Správy Vstupenky Informácie o vstupenkách do Podbrezovej

Informácie o vstupenkách do Podbrezovej

Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na najbližší Fortuna ligový zápas FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava.

Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na najbližší Fortuna ligový zápas FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava.

Po pár dňoch od odvety s Bazilejom nastúpia naši chlapci v 2. kole nadstavby o titul Fortuna ligy v dôležitom zápase v ZELPO Aréne v Podbrezovej. Tento dôležitý súboj sa uskutoční v nedeľu, 19.03.2023 o 15:00 hod. a vstupenky si môžu naši fanúšikovia zakúpiť v pokladnici pred sektorom hostí na štadióne už 45 minút pred začiatkom zápasu. Cena vstupenky do sektoru hostí je organizátorom stanovená na 5,-EUR.

Zápas nebol nateraz organizátorom vyhlásený ako rizikový, no upozorňujeme našich fanúšikov, aby mali so sebou pre každý prípad zmeny aj platný preukaz totožnosti, kvôli jej overovaniu.

Spolu sme Slovan!

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Už v nedeľu o 17:30 sa v Trnave odohrá najslávnejšie slovenské derby. Prinášame vám predzápasové preview s asistentom trénera Borisom Kitkom.
Matúš Vojtko nielen o blížiacom sa derby.
ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.