Úvod Správy Fanúšikovia Pred derby otvorený tréning, autogramiáda i tlačová konferencia pre fanúšikov

Pred derby otvorený tréning, autogramiáda i tlačová konferencia pre fanúšikov

Pre fanúšikov sme pripravili zaujímavé aktivity pred derby.

sobotu 4. marca 16:30 sa na Tehelnom poli uskutoční už 166. najslávnejšie slovenské derby. Takmer presne po štyroch rokoch od slávnostného otvorenia nášho domovského stánku prichádza čas opäť poriadne zaplniť tribúny štadióna.

Ešte pred derby sme pre vás pripravili aktivitu, ktorá pevne veríme zaujme slovanistov i slovanistky bez ohľadu na vek či iné rozdiely.

Vo štvrtok 2. marca sa o 16:30 všetci stretneme na Tehelnom poli, kde sme vás pripravili originálny zážitok a zároveň možnosť podporiť svoje mužstvo krátko pred týmto dôležitým zápasom.

Čo sa na Tehelnom poli 2. marca o 16:30 chystá?

  • Otvorený tréning
  • Autogramiáda s hráčmi
  • Tlačová konferencia pre fanúšikov

Ak si pamätáte, v marci 2019 sme pred domácim duelom s Dunajskou Stredou zorganizovali takýto otvorený tréning A-tímu, ktorý vyvolal obrovský záujem. Teraz sa môžete tešiť na niečo podobné. Z tribún štadióna si budete môcť naživo vychutnať celú tréningovú jednotku ŠK Slovan a na vlastné oči uvidíte, ako prebieha príprava mužstva na zápas.

To však nebude všetko. Po tréningu sa na štadióne uskutoční autogramiáda s našimi hráčmi, od ktorých budete môcť získať podpis či spoločnú fotografiu na pamiatku. A popri autogramiáde je tu ešte aj jedna novinka, ktorú ocenia tí, ktorí sa radi pýtajú a chceli by sa dozvedieť niečo viac o belasých.

V konferenčnej sále sa totiž uskutoční aj tlačová konferencia pre fanúšikov. Naši hráči budú tentoraz namiesto novinárskych otázok odpovedať na otázky od vás, od našich fanúšikov. Budete sa môcť spýtať na to, čo vás zaujíma, a podebatovať s belasými pred dôležitým derby zápasom.

Tešíme sa na vás vo štvrtok 2. marca o 16:30 na Tehelnom poli, slovanisti a slovanistky.

Vstupenky na derby sú v predaji online na https://ticketmedia.sk/performance/1196/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 0:6.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v sobotu o 15:00 predstavia v Podbrezovej.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.