Úvod Správy Tehelné pole Na jar s novým trávnikom zo Záhoria

Na jar s novým trávnikom zo Záhoria

Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Na štadióne Tehelné pole sa naplno rozbehla vopred plánovaná výmena trávnika. Nový trávnik bude podobne ako v lete pochádzať zo Záhoria.

Po tom, ako sa na našom domovskom stánku uskutočnilo úspešné podujatie Winter Games, ktoré pritiahlo tisícky fanúšikov z Bratislavy, zo Slovenska i zo zahraničia, nasledovala demontáž ľadovej plochy. Začiatkom tohto týždňa sa začala vopred plánovaná výmena trávnatej plochy.

Najprv bol odfrézovaný pôvodný trávnik, následne sa trávnik pieskuje, čiže naň boli rozhodené tony piesku. Táto vrstva sa premiešava a prevzdušňuje, rovnako sa vyrovnáva podklad. Všetky tieto kroky smerujú k tomu najzaujímavejšiemu, a síce k položeniu nového trávnatého koberca. Položením trávnika sa však celý proces nekončí – nasledovať budú ďalšie úkony a aktivity, ktoré sú potrebné na to, aby bolo ihrisko stopercentne pripravené na jarnú časť.

Pokladanie nového trávnika je aj v závislosti naplánované v priebehu tohto týždňa. Belasí budú domáce zápasy opäť hrávať na trávniku zo Záhoria, konkrétne z obce Závod. Tento trávnik bol najvhodnejší aj vzhľadom na aktuálne klimatické podmienky.

Foto: Pavol Gašpar

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.