Úvod Správy Mladý slovanista začína

Mladý slovanista začína

Projekt Mladý slovanista začína už 13.februára na prvej ZŠ.

V najbližších dňoch navštívi tím Mladého slovanistu vybraných šesť bratislavských základných škôl, aby interaktívnou prezentáciou predstavila deťom futbal, ako najatraktívnejší šport na svete a zároveň futbalový klub ŠK Slovan Bratislava ako najúspešnejší futbalový klub na Slovensku.

Z pomedzi 65 oslovených bratislavských škôl boli vybrané tieto školy: ZŠ Kalinčiakova, ZŠ Rúžova dolina, ZŠ Vazovova, ZŠ Rajčianska, ZŠ Podzáhradná a ZŠ Malokarpatské námestie. V uplynulých dňoch navštívili koordinátori projektu vedenie všetkých škôl s ktorými sa dohodli na forme spolupráce a jej samotnej realizácii.

Už v pondelok 13.februára vyštartuje tím Mladého slovanistu na prvú školu, kde za účasti vybraných hráčov Slovana, funkcionárov klubu, mládežníckeho trénera a maskota Boba navštívi žiakov základných škôl. Okrem pripravenej videoprezentácie, predstavenia samotného futbalu, základných pravidiel a debaty s hráčmi Slovana, čakajú na deti súťaže a taktiež suveníry s logom ŠK Slovan.

Po ukončení prezentácií na školách, budú žiaci škôl aktívne zapojení samotnou návštevou na domácich zápasov Slovana, kde sa budú môcť zabaviť v novej fun zóne, zúčastniť sa školského turnaja a najmä povzbudiť ŠK Slovan.

Program prezentácií na školách:
13.2.2012 – ZŠ Kalinčiakova
14.2.2012 – ZŠ Ružová dolina
15.2.2012 – ZŠ Vazovova
16.2.2012 – ZŠ Rajčianska
17.2.2012 – ZŠ Malokarpatské nám.
27.2.2012 – ZŠ Podzáhradná

Veríme, že aj našou návštevou jednotlivých škôl získame nových nadšencov futbalu a budúcich fanúšikov nášho klubu.

Už v pondelok bude spustená oficiálna stránka Mladého slovanistu www.mladyslovanista.com , prostredníctvom ktorej budeme informovať o všetkých aktivitách tohto projektu.

Tešíme sa na všetkých mladých slovanistov!

ŠK Slovan Bratislava

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.