Úvod Správy Fanúšikovia Vitaj vo futbalovom vesmíre 11teamsports

Vitaj vo futbalovom vesmíre 11teamsports

Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.

Náš mimoriadne obsiahly sortiment ponúka výber z viac ako 25 000 položiek. Vyše 2,5 milióna futbalových nadšencov z viac ako 21 európskych krajín si u nás ročne zaobstarajú top futbalové vybavenie. Okrem iného sme hrdými partnermi cez 5500 profesionálnych a amatérskych klubov, vrátane Slovana Bratislava. S nami teda môžete mať istotu kvality.

V ponuke máme všetko pre jednotlivých hráčov, celé tímy aj fanúšikov.
Od futbalových kopačiek a dresov, cez všetky tréningové a zápasové vybavenie, až po volnočasové a bežecké produkty. Čo ešte nás odlišuje od konkurencie? Personalizácia produktov. Na kopačky, dresy aj ďalšie oblečenie dokážeme natlačiť alebo vyšiť prakticky čokoľvek. Každý zákazník tak má možnosť vylepšiť si produkt podľa svojich predstáv.

A pretože sa nám blížia Vianoce a Black Friday, pripravili sme si pre Vás hneď niekoľko zaujímavých akcií. Do Vianoc teda predlžujeme vrátenie tovaru až do 15. januára a pri nákupe nad 150/220€ dostanete futbalový darček zadarmo!


Pre tie najlepšie ceny kopačiek a iného futbalového vybavenia počas Black Friday a iných zľavových akcií navštív naše webové stránky 11teamsports!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v sobotu o 15:00 predstavia v Podbrezovej.
Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na najbližší zápas FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava.
Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.