Úvod Správy Reprezentácia Belasí reprezentanti: Vernon i Zmrhal v základnej zostave

Belasí reprezentanti: Vernon i Zmrhal v základnej zostave

Prehľad víkendových vystúpení našich reprezentantov.

Záverečný asociačný termín roka priniesol zaujímavé výkony v podaní viacerých belasých reprezentantov.

Vernon De Marco bol v nedeľňajšom prípravnom zápase Slovensko – Čile, ktorý bol zároveň rozlúčkou Mareka Hamšíka s najcennejším dresom, v základnej zostave slovenského výberu. Vernon si na ľavom kraji obrany zastal svoje miesto a v druhom polčase predviedol aj jeden kľúčový defenzívny zákrok. Na ihrisku napokon strávil 80 minút. Juraj Kucka bol na lavičke náhradníkov.

Jaromír Zmrhal aj v druhom novembrovom zápase českej reprezentácie nastúpil v základnej zostave. V sobotu v Turecku tentoraz začal na svojom tradičnom poste na ľavom krídle. Odohral 73 minút, Česi v poslednom zápase roka podľahli Turkom tesne 1:2.

Martin Mišovič absolvoval so slovenskou reprezentáciou do 19 rokov dve medzištátne stretnutia v Estónsku. V tom prvom odohral Mišovič 70 minút, v druhom naskočil z lavičky náhradníkov na záverečných 20 minút a presným zásahom zo záveru stretnutia spečatil víťazstvo mladých Slovákov 2:0.

Maximilián Marko v uplynulých dňoch reprezentoval Slovensko v kategórii do 18 rokov. Slováci v medzištátnych stretnutiach najprv vyhrali v Severnom Macedónsku 5:1, v druhom meraní síl podľahli rovnakému súperovi 1:3. Marko v prvom zápase naskočil do hry v 31. minúte, v druhom bol v základnej jedenástke a odohral 75 minút.

Zdroj foto: www.futbalsfz.sk

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.
Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.
Pozrite si zostrih a ohlasy po stretnutí s ViOnom.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.