Úvod Správy Reprezentácia Kucka s bilanciou 1+1, Kašiov 101. reprezentačný štart

Kucka s bilanciou 1+1, Kašiov 101. reprezentačný štart

Prehľad vystúpení belasých reprezentantov.

V úvode novembrového asociačného termínu sme zaznamenali viaceré zaujímavé vystúpenia v podaní belasých reprezentantov.

Juraj Kucka patril k ústredným osobnostiam Slovenska v medzištátnom zápase v Čiernej Hore. Kuco na prvý gól obetavo v páde prihral, druhý sám strelil, keď po rohovom kope prudkou strelou nedal brankárovi šancu. Bol to signál. Najprv som loptu netrafil, potom sa odrazila ku mne a z prvej som vystrelil,“ hovoril šťastný strelec vo videu pre SFZ. Slováci napokon v Čiernej Hore prišli o dvojgólový náskok a remizovali 2:2. Vernon De Marco bol na lavičke náhradníkov. Mimochodom, za Čiernu Horu naskočil do hry náš bývalý hráč Vukan Savičevič, ktorý presným centrom pripravil gól domácich a z priameho kopu poriadne natiahol brankára Dúbravku.

Guram Kašia sa osamostatnil na čele historického rebríčka počtu štartov v gruzínskej reprezentácii. V medzištátnom zápase s Marokom si pripísal svoj 101. štart, opäť s kapitánskou páskou. Gruzínci účastníkovi blížiacich sa majstrovstiev sveta podľahli na neutrálnej pôde v Spojených arabských emirátoch 0:3. Giorgi Čakvetadze je s gruzínskym tímom, pre zranenie zo zápasu s Ružomberkom však do hry nezasiahol. Tréner Willy Sagnol hneď na začiatku zrazu avizoval, že nevie, či bude ´Čakve´ k dispozícii, no chce, aby bol spolu s mužstvom.

Jaromír Zmrhal zažil úspešný návrat do českej reprezentácie. Náš univerzál odohral plných 90 minút v stredajšom medzištátnom stretnutí s Faerskými ostrovmi. Prvý polčas strávil na ľavom kraji obrany, druhý na pravom krídle. K víťazstvu 5:0 prispel aj gólovou asistenciou, keď presným centrom našiel Mojmíra Chytila.

Naši mladíci Adam HrdinaMarek Mičák absolvovali plnú minutáž v prípravnom stretnutí Slovenska do 20 rokov s rovesníkmi z Japonska. Slováci na neutrálnej pôde v Španielsku prehrali 2:3.  

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.
Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.
Pozrite si zostrih a ohlasy po stretnutí s ViOnom.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.