Úvod Správy Reprezentácia Belasí smerujú do reprezentácií

Belasí smerujú do reprezentácií

Prehľad reprezentačných nominácií slovanistov.

V závere jesennej časti a tesne pred začiatkom majstrovstiev sveta sa koná posledný asociačný termín v roku 2022. Nielen z kabíny nášho A-mužstva teda viacerí hráči zamierili do svojich reprezentácií.

Juraj Kucka Vernon De Marco sa nachádzajú v nominácii slovenskej reprezentácie na novembrové medzištátne zápasy v Čiernej Hore (17. novembra o 18:00) a doma s Čile (20. novembra o 13:30 na Tehelnom poli).

Jaromír Zmrhal sa po kratšej odmlke vracia do českého národného tímu. Náš krídelník je v nominácii Česka na medzištátne duely s Faerskými ostrovmi (dnes o 18:00) a v Turecku (v sobotu o 18:00).

Guram Kašia Giorgi Čakvetadze boli nominovaní do gruzínskej reprezentácie. Na Gruzíncov čaká prípravný zápas s Marokom, ktorý odohrajú vo štvrtok v Spojených arabských emirátoch. Giorgi Čakvetadze pre zranenie nedohral nedeľný duel s Ružomberkom, na zraz však odcestoval. Reprezentačný tréner Gruzínska Willy Sagnol sa vyjadril, že ´Čakve´ potrebuje ešte pár dní, v každom prípade však bude s mužstvom.

Adam Hrdina Marek Mičák boli nominovaní do slovenskej reprezentácie do 20 rokov, ktorá sa pripravuje na svetový šampionát. Slovenská „20-ka“ odohrá v Španielsku medzištátne stretnutia s Japonskom, Indonéziou a Saudskou Arábiou.

V nominácii slovenskej reprezentácie do 19 rokov je náš útočník Martin Mišovič, v nominácii slovenského výberu do 18 rokov sa nachádza ďalší slovanista Maximilián Marko.

Naši dorastenci Adrián Malovec, Šimon Polakovič Šimon Peter Rúsek boli nominovaní do slovenskej reprezentácie do 16 rokov na prípravné duely v Rakúsku.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.