Úvod Správy Juniori V sobotu bratislavské derby

V sobotu bratislavské derby

Výkop je v sobotu o 13:30.

V sobotu je v rámci II. ligy na programe bratislavské derby. Belasá juniorka sa predstaví na štadióne FC Petržalka v Ovsišti. Úvodný výkop je o 13:30.

Bratislavské derby na akejkoľvek úrovni vždy lákalo, a to v minulosti aj v prípade, keď sa v Petržalke predstavil náš juniorský výber. Belasí sú pred zápasom na piatom mieste tabuľky s 23 bodmi, Petržalka je jedenásta s 18 bodmi.

Obaja sa na bratislavské derby naladili víťazne – slovanisti vyhrali v Šamoríne 4:2, Petržalka doma zdolala Púchov 1:0.

„Vnímame význam bratislavského derby, no pripravovali sme sa rovnako zodpovedne ako na každý ligový zápas. Petržalka nám určite bude chcieť vrátiť prehru z prvého kola, keď sme doma po góle zo záveru zvíťazili 2:1. Verím, že plný bodový zisk zo Šamorína bude pre nás správnym impulzom a výzvou dokázať, že naše výsledky na ihriskách súperov nie sú náhodné. Očakávam zaujímavý zápas, my kožu určite lacno nepredáme, a urobíme maximum pre úspešný výsledok,“ povedal tréner belasej juniorky Vladimír Gála.

Pripomíname, že úvodný výkop je v sobotu 5. novembra o 13:30 v Petržalke na štadióne v Ovsišti. Priamy prenos môžete sledovať na Niké TV.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na najbližší zápas Niké ligy ViOn Zlaté Moravce / Vráble – ŠK Slovan Bratislava.
Pozrite si prehľad víkendových zápasov.
Pozrite si diskusnú reláciu Téma na TA3.

Neprehliadnite

Na najbližší domáci zápas vás pozývame spolu so spoločnosťou Ticketportal.
Juraj Kucka po zápase v Ružomberku.
Slovan dostal ďalších 206 vstupeniek navyše

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.