Úvod Správy Niké liga Už v nedeľu opäť doma

Už v nedeľu opäť doma

Belasí v nedeľu vyzvú Liptovský Mikuláš.

Neuplynie ani 72 hodín od včerajšieho dramatického večera s krásnou koncovkou, a belasí sa znovu predstavia doma. V nedeľu o 15:00 privítame na Tehelnom poli MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Veríme, že slovanistov po náročnom zápase s Pjunikom a pred finále skupiny vo Vilniuse prídete podporiť aj v tomto ligovom zápase, a dodáte im toľko potrebnú energiu v nabitom programe.

Vstupenky na nedeľňajší zápas sú od 8 eur v predaji online na Ticketmedia.sk - > https://ticketmedia.sk/performance/1024/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-MFK-TATRAN-LIPTOVSKY-MIKULAS

Pokladnica štadióna bude otvorená v deň zápasu od 13:30.

V nedeľu privítame aktuálne posledný tím ligovej tabuľky, ktorý sa však v poslednom čase predsa len výkonnostne i výsledkovo dvihol. Liptáci sa napriek horším výsledkom celkovo prezentujú sympaticky a často aj ofenzívne, ako napríklad v Žiline, kde síce prehrali, no z pohľadu šancí mali minimálne na remízu. Liptovský Mikuláš síce naposledy prehral v šesťbodovom zápase so Zlatými Moravcami (1:2), no predtým ťahal dobrú šnúru, keď vyhral v Michalovciach (2:1), remizoval v Ružomberku (1:1) a v pohári vyradil Pohronie (1:0).

Určite najvýraznejšou osobnosťou v kádri nášho súpera je útočník Erik Jendrišek, bývalý slovenský reprezentant, autor víťazného gólu v kvalifikácii MS 2010 v zápase v Česku.

Belasí už dnes dopoludnia trénovali a v príprave na nedeľu nenechávajú nič na náhodu. Pred druhou Trnavou máme v tabuľke 4-bodový náskok, pričom nás do konca jesene čakajú ešte štyri ligové duely. Jesenná časť sa postupne chýli ku koncu a všetci chceme, aby sme opäť zimovali na prvom mieste. V nedeľu sa k tejto méte môžeme opäť dostať o niečo bližšie.

S Liptovským Mikulášom sme odohrali tri ligové zápasy, všetky tri sme vyhrali. V zápasoch s týmto súperom zvykneme dávať veľa gólov, dosiaľ sme ich dali trinásť. Zaujímavé však je, že len dva z nich sme strelili v prvých polčasoch. V každom doterajšom stretnutí sme rozhodli po prestávke.

Tešíme sa na vás v nedeľu na Tehelnom poli, slovanisti a slovanistky.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan získal druhú letnú posilu.
Naša prípravka zdolala aj Bayern Mníchov.
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.