Úvod Správy Slovan sa posilnil na poli funkcionárskom

Slovan sa posilnil na poli funkcionárskom

Novou posilou na poli funkcionárom je Stanislav Kramarič, bývalý prezident fanklubu.

Klub ŠK Slovan Bratislava už v minulosti avizoval zmenu stratégie v komunikácii a práci s fanúšikom, čo sa po príchode Tomáša Straku do štruktúr Slovana potvrdzuje aj dnes. Do klubu nastúpil Stanislav Kramarič na pozíciu projektového manažéra. Bývalý prezident fanklubu Belasá Šlachta bude mať na starosti prípravu a realizáciu projektov súvisiacich s aktivitami fanúšikov na podporu klubu, oslovovanie a získavanie partnerov pre náš klub a projekty, ktoré by mali náš klub z marketingového a obchodného hľadiska posúvať ďalej.

Pán Kramarič, ako vnímate svoj profesijný “prestup” do Slovana?
“Prestup do Slovana sa nikdy neodmieta a som veľmi rád, že môžem pôsobiť v štruktúrach klubu, ktorý od narodenia nosím vo svojom srdci. Urobím všetko preto, aby som svojou činnosťou posunul klub k vyšším métam aj na poli marketingu. Vnímam to ako výzvu, ktorá mi na jednej strane splnila sen a na druhej strane ma zaväzuje k tomu, aby to, čo som si predsavzal, som aj naplnil. ”

Aké projekty plánujete v blízkej budúcnosti?
“Okrem už avizovaného projektu Mladý slovanista, ktorý je obsahom aj rozsahom jedinečný v rámci celého Slovenska, pripravujeme aj ďalšie dva projekty, ktoré by mali podporiť tradíciu, lásku ku klubu, jeho podporu a klubizmus v najpozitívnejšom zmysle. Nechcem bližšie špecifikovať zámery a ciele týchto projektov, keďže sú zatiaľ v štádiu prípravy. Som hlboko presvedčený o tom, že oslovia nielen fanúšikov po celom Slovensku, ale aj potenciálnych partnerov pre klub. Som pripravený komunikovať so všetkými fanúšikmi, pokiaľ budú mať záujem akýmkoľvek spôsobom poradiť, či pomôcť Slovanu.“

V prípade akýchkoľvek otázok smerujúcich pre Stanislava Kramariča, môžete mailovať priamo na adresu kramaric@skslovan.com .

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.