Úvod Správy Slovnaft Cup Belasí s hladkým postupom do štvrtého kola Slovnaft Cupu

Belasí s hladkým postupom do štvrtého kola Slovnaft Cupu

TJ Družstevník Malá Mača - ŠK Slovan Bratislava 0:7.

Belasí v 3. kole Slovnaft Cupu zvíťazili na ihrisku TJ Družstevník Malá Mača vysoko 7:0. Najbližšie nás už opäť čaká liga, keď v nedeľu 2. októbra o 17:30 vyzveme v súboji prvého s druhým na Tehelnom poli Podbrezovú.

Futbalový sviatok v Malej Mači sa od úvodu niesol v znamení snahy belasých prejsť cez defenzívu domácich. Väčšie šance začali prichádzať po uplynutí úvodnej desaťminútovky. Hrnčárovu strelu k žrdi najprv Vahalík vytlačil na roh a Ramirez následne zblízka neuspel. Dočkali sme sa v 22. min, keď Čavrič v samostatnom úniku ešte prihral Ramirezovi, ktorý nezaváhal - 0:1. O sedem minút našiel Mustafič kolmicou Hrnčára, ktorý zoči-voči prekonal Vahalíka - 0:2. Do prestávky sme pridali ešte dva góly, oba po spolupráci dvojice Zmrhal - Čavrič, keď prvý prihrával a druhý zakončoval.

Vladimír Weiss st. cez prestávku vystriedal štyroch hráčov, do hry zasiahol prvýkrát po dlhodobom zranení aj Ibrahim Rabiu. Obraz hry z prvého dejstva sa nemenil. Po hodine hry Zmrhal krásne napriahol spoza šestnástky a poslal loptu pod brvno, brankár nemal nárok - 0:5. Ani nie o dve minúty našiel Vernon oblúčikom Kankavu, a ten z prvej poslal loptu k pravej žrdi - 0:6. Gólostroj pokračoval, Rabiu vysunul Hrnčára, ktorý nezaváhal - 0:7. Prichádzali ďalšie príležitosti, Šaponjič zoči-voči trafil brankára, a ani Medveděv neprekonal Vahalíka. V závere sa už skóre nezmenilo, belasí tak dosiahli vysoké víťazstvo a s prehľadom postúpili do ďalšieho kola.

TJ Družstevník Malá Mača - ŠK Slovan Bratislava 0:7 (0:4)

Góly: 22. Ramirez, 31. a 64. Hrnčár, 39. a 43. Čavrič, 60. Zmrhal, 62. Kankava