Úvod Správy Slovnaft Cup Belasí v stredu do Malej Mače, priamy prenos na Futbalnet.tv

Belasí v stredu do Malej Mače, priamy prenos na Futbalnet.tv

Belasí sa v stredu o 15:30 predstavia v Malej Mači.

Slovanisti počas reprezentačnej prestávky odohrajú aj druhý pohárový zápas. V súboji 3. kola Slovnaft Cupu sa v stredu o 15:30 predstavia na ihrisku TJ Družstevník Malá Mača. Priamy prenos zo stretnutia odvysiela Futbalnet.TV.

Belasí pocestujú k účastníkovi šiestej najvyššej súťaže. „O cieli sa asi nemusíme baviť, je ním jednoznačne postup ďalej. Chceme zlepšiť koncovku. S hráčmi sme sa rozprávali o tom, že musíme znovuzískať sebavedomie a streleckú istotu a lepšie zvládať finálnu fázu. V úvodných kolách pohára hráme so súpermi z nižších súťaží, a preto musí byť gólový rozdiel výraznejší,“ skonštatoval asistent trénera Boris Kitka.

Traja zo siedmich našich reprezentantov sa už vrátili späť do klubu a je možné, že ich uvidíme v akcii aj v pohárovom stretnutí. „Vrátili sa nám hráči zo slovenskej reprezentácie, všetci prišli v poriadku. Vernon De Marco a David Hrnčár nezasiahli do hry, Juraj Kucka nastúpil proti Bielorusku. Vernon a David s nami už dnes trénovali, Juraj mal individuálny program. Tigran Barseghjan ešte dnes hrá svoj zápas. Guram Kašia a Giorgi Čakvetadze boli s gruzínskou reprezentáciou, avšak ´Čakve´ ochorel pred prvým duelom a nezasiahol do hry. Dnes by mal prísť, veríme, že mu bude lepšie. Aj Adam Hrdina mal ešte dnes reprezentačné povinnosti. Vo štvrtok by sme mali byť kompletní, no slovenskí reprezentanti budú k dispozícii už na zajtrajší duel,“ pokračoval Boris Kitka, ktorý sa vyjadril aj k zdravotnému stavu kádra.

„Ibrahim Rabiu s nami trénoval a je možné, že by sa mohol na pár minút objaviť už v pohárovom stretnutí. Vladimír Weiss ml. bol trochu prechladnutý po zápase v Branči, má individuálny program. André Green absolvoval kontrolné vyšetrenie, ktoré ešte nedalo úplne zelenú na plnú záťaž. Je v nábehovom individuálnom tréningu a na pohárový duel ešte nebude môcť nastúpiť. Celkovo sa snažíme o to, aby sme boli  v druhej polovici týždňa v čo najlepšej kondícii, keďže nás v nedeľu čaká dôležitý duel s Podbrezovou,“ doplnil Boris Kitka.

Malá Mača je účastníkom VI. Ligy Juh Západoslovenského futbalového zväzu. V tabuľke jej po ôsmich odohraných kolách patrí deviata priečka, pričom v poslednom kole prehrala v Topoľníkoch 1:4, keď jej jediný gól strelil Štefan Schiffer. Náš súper prešiel v prvom kole Slovnaft Cupu cez FC Pata (2:2 a 4:3 na pok. kopy), a v druhom kole vyradil ŠK Bešeňov najtesnejším rozdielom 1:0. Snáď najznámejším menom zo súpisky nášho súpera je obranca Peter Hricko, ktorého si pamätáme z ligových trávnikov v drese Púchova, za ktorý si zahral aj v pamätnej pohárovej konfrontácii s FC Barcelona.

Dôležité informácie

Zápas 3. kola Slovnaft Cupu 2022/23 TJ Družstevník Malá Mača – ŠK Slovan Bratislava sa začína v stredu 28. septembra o 15:30 a povedie ho rozhodcovská trojica Papuča – Košecký, Tokoš. Priamy prenos odvysiela Futbalnet.TV.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.
Prehľad výsledkov mládeže.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.