Úvod Správy Mládež Prehľad mládeže: Štyri víťazstvá s jediným inkasovaným gólom

Prehľad mládeže: Štyri víťazstvá s jediným inkasovaným gólom

Prehľad výsledkov mládeže.

Prinášame vám prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa a víkendu.

Mladší dorastenci privítali doma Košice. V zápase belasej U17 rozhodol jediný gól, ktorý na našu radosť padol do košickej siete. Postaral sa oň Teodor Gašpar, ktorý sa presadil zo štandardnej situácie. Zverenci Mariána Bochnoviča poskočili na tretiu priečku ligovej tabuľky.

Aj naša U16 zvládla domáci duel s rivalom z východu Slovenska. Zverenci Attilu Illésa nadelili Košiciam päť gólov a zaznamenali vysoké domáce víťazstvo. V tabuľke sa nachádzajú na štvrtom mieste.

Naši starší žiaci doma privítali Levice a zaznamenali vzácnu výsledkovú zhodu. Naše výbery U15 i U14 strelili Leviciam zhodne po deväť gólov a dosiahli dominantné triumfy.

 

Prehľad výsledkov belasej mládeže

Slovan U17 – I. liga mladšieho dorastu

predohrávané 9. kolo

ŠK Slovan – FC Košice 1:0 (0:0) - Gašpar

Zostava Slovana: Spišák – Arnold, Meliš, Spišiak, Polakovič, Jurišta, Husarčík, Gašpar (82. Šaulič), Želipský (46. Denko), Rusnák (62. J. Slovák), S. Dornai (62. Flannery)

Marián Bochnovič, tréner U17: „Vstup do zápasu sme mali dobrý. Aktívne sme napádali súperovu rozohrávku a vypracovali sme si šance, no neboli sme efektívni. Po dvadsiatich minútach sa hra vyrovnala. V druhom polčase mal v úvode súper nebezpečné momenty, ktoré sme dokázali odvrátiť .Potom sme prevzali réžiu hry, boli sme futbalovejší, zlepšila sa prechodová fáza z obrany do útoku. Gól sa nám podarilo streliť z priameho kopu, keď tečovaná strela Gašpara skončila v sieti. V posledných desiatich minútach sme sa začali strachovať o výsledok, no dobrou hrou v defenzíve sme súperovi nedovolili skórovať. Dobrý výkon podal Husarčík, striedajúci hráči Denko a Slovák priniesli do našej hry oživenie. Víťazstvo sme si po zlepšenom výkone v druhom polčase zaslúžili. Družstvo musím pochváliť za bojovný výkon.“

 

Slovan U16 – I. liga mladšieho dorastu

predohrávané 9. kolo

ŠK Slovan – FC Košice 5:0 (2:0) – P. Horváth 2, Rúsek, Németh, L. Horváth

Zostava Slovana: Malovec – Lengyel (64. Novák), Bachna, Červenka, Švec, Kuchar, Kotúček (55. L. Horváth), Kireth (55. Mateáš), Németh, Rúsek (60. Lembak), P. Horváth (64. Lužák)

Attila Illés, tréner U16: „S výkonmi a s predvedenou hrou som spokojný. Potešil ma transfer z tréningového procesu. V defenzíve sme hrali jednoducho a zodpovedne. V ofenzíve sme boli efektívni a s našou aktivitou sme vytvorili problémy v súperovej obranne. Verím, že aj nasledujúcich zápasoch nadviažeme na dobré výkony.“

 

Slovan U15 – I. liga starších žiakov

5. kolo

ŠK Slovan – Slovan Levice 9:1 (3:1) – Toplanský 2, Jenčuš, Halla, Treplan, Lukáček, Víg, Novák, Korbela (vl.)

Zostava Slovana: Gramblička – Richter, Šimlovič (57. Víg), Botka, Féder (48. Toplanský), Barnáš (48. Rajčan), Jenčuš, L. Šalkovič (57. Mateáš), Halla (57. Novák), Treplan, Lukáček (48. Danchuk)

 

Slovan U14 – I. liga starších žiakov

5. kolo

ŠK Slovan – Slovan Levice 9:0 (3:0) – Bachan 3, Hofstädter 2, Maderič 2, Mich. Hacker, Gjakova

Zostava Slovana: Mar. Hacker – Zavora, Havlík, Mich. Hacker, Vrána (36. Horník), T. Marcelli, Hofstädter, Štepanovský (36. Žofčák), Vician (6. Maderič), Müller, Gjakova (36. Bachan)

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v stredu o 13:00 predstavia v Dunajskej Strede.
Prehľad výsledkov mládeže.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.