Úvod Správy Charitatívne projekty Na zápas s Bazilejom bezplatne pozývame deti zo škôl a futbalových klubov

Na zápas s Bazilejom bezplatne pozývame deti zo škôl a futbalových klubov

Vstupenky si môžete rezervovať cez webovú stránku programu Belasé srdce.

Aj na druhý domáci zápas Európskej konferenčnej ligy UEFA, v ktorom vo štvrtok 13. októbra 18:45 privítame na Tehelnom poli švajčiarsky FC Bazilej, pozývame deti zo základných škôl a futbalových klubov v rámci programu Belasé srdce - aktualizované VSTUPENKY UŽ NIE SÚ DOSTUPNÉ.

Na atraktívny duel európskej pohárovej súťaže vyčleníme pre deti až 2000 bezplatných vstupeniek. Bezplatné vstupenky si môžu zarezervovať základné školy z celého Slovenska, futbalové kluby z BSK a taktiež futbalové kluby z celého Slovenska, nesúce v mene názov Slovan.

Pre deti opäť vyčleníme samostatné sektory so samostatnými vstupmi a bufetmi. O bezpečnosť a ich komfort bude na najmodernejšom štadióne v strednej Európe patrične postarané.

Vstupenky si podobne ako v predošlých prípadoch môžete zarezervovať prostredníctvom webovej stránky programu Belasé srdce -> https://www.belasesrdce.com/vstupenky.php

Pripomíname, že z technických dôvodov vám budú zarezervované vstupenky v elektronickej forme odoslané po 28. septembri.

Tešíme sa na vás, mladí slovanisti a slovanistky.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.