Úvod Správy Vstupenky Informácie o vstupenkách do Mostaru

Informácie o vstupenkách do Mostaru

Cena vstupenky je 10 eur.

Belasí vo štvrtok 18. augusta o 20:00 odohrajú úvodný zápas play-off Európskej konferenčnej ligy UEFA na štadióna HŠK Zrinjski Mostar, šampióna Bosny a Hercegoviny. Prinášame informácie pre fanúšikov Slovana, ktorí majú záujem vycestovať na tento zápas.

Vstupenky do sektora hostí si môžete zakúpiť oddnes do stredy 17. augusta do 20:00 ako voucher prostredníctvom Ticketmedia.sk. Originálnu zápasovú vstupenku dostanete po výmene za voucher priamo na štadióne v Mostare, a to minimálne 1 hodinu pred výkopom, od zástupcu ŠK Slovan pred sektorom hostí.

Voucher -> https://ticketmedia.sk/performance/1029/VOUCHER-na-listok-na-zapas-HSK-ZRINJSKI-MOSTAR-vs-SK-SLOVAN-BRATISLAVA

Dôležité: V Mostare bude možná výhradne výmena vouchera za originálnu zápasovú vstupenku. Nebude možné si priamo na mieste zakúpiť vstupenku bez vouchera. Fanúšikov preto vyzývame, aby si v prípade záujmu vycestovať zakúpili voucher, inak sa žiaľ na štadión nedostanú. 

Sektor hostí s kapacitou 250 miest sa nachádza na západnej tribúne štadióna v Mostare (EXIT 4). Cena vstupenky je 10 eur.

Pri kúpe je potrebné uviesť meno a priezvisko, e-mail, dátum narodenia a číslo ID, resp. pasu.

Miesto konania / Štadión: HŠK Zrinjsko, Stjepana Radića 49; 88 000 Mostar; Bosna a Hercegovina

Cena: 10 eur

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.
Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.
Pozrite si zostrih a ohlasy po stretnutí s ViOnom.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.