Úvod Správy Európska liga Informácie pre skupiny detí do 14 rokov na zápas s Olympiakosom

Informácie pre skupiny detí do 14 rokov na zápas s Olympiakosom

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Na zápase ŠK Slovan Bratislava – Olympiakos Pireus je celá C-tribúna vyhradená pre deti do 14 rokov. O bezplatné vstupenky mohli požiadať deti zo základných škôl, futbalových či športových klubov alebo letných táborov. Podmienkou je max. 1 dospelý na 5 detí.

Prosíme školy, športové kluby či denné letné tábory, aby venovali pozornosť nasledujúcim informáciám.

1. Maximálne jeden dospelý na päť detí do 14 rokov

V zmysle pravidiel UEFA striktne platí, že päť detí do 14 rokov môže sprevádzať maximálne jeden dospelý. Všetky školy či športové kluby chceme vopred informovať, že usporiadateľská služba bude dôkladne kontrolovať dodržiavanie tohto počtu. V prípade, ak dospelý sprievod nebude toto pravidlo rešpektovať, nebude žiaľ možné vstúpiť na štadión.

2. Otvorenie štadióna

Štadión Tehelné pole sa otvára už dve hodiny pred výkopom, čiže o 18:30. Odporúčame vám prísť s časovým predstihom, príchod si určite nenechávajte na poslednú chvíľu.

3. Vstup na štadión

Pre deti do 14 rokov budú vyhradené vstupy na C-tribúne. K týmto vstupom sa dostanete jednoducho po schodisku z námestia štadióna od Kalinčiakovej ulice.

4. Parkovanie

Kalinčiakova ulica bude vyhradená len pre skupiny detí do 14 rokov. Ak teda cestujete autobusmi, privezte prosím deti na Kalinčiakovu ulicu, odkiaľ si vystúpia a presunú sa na štadión. Autobusy môžete následne zaparkovať v areáli futbalového štadióna Pasienky (vjazd od Junáckej ul., od OC VIVO), kde budú strážené usporiadateľskou službou v súčinnosti s Políciou SR.

Po skončení zápasu zase môžete prísť autobusom na Kalinčiakovu ulicu, odkiaľ vyzdvihnete deti.

5. Bufety

V C-sektore budú v prevádzke bufety, kde si môžu deti zakúpiť nealkoholické nápoje či jedlo. V týchto detských bufetoch bude počas zápasu možné platiť v hotovosti i bezhotovostne.

6. Orientácia na štadióne

Na štadióne Tehelné pole sme v nedávnej minulosti už viackrát privítali početné skupiny detí aj v mladšom veku než 14 rokov. Ak máte akékoľvek obavy z orientácie, preštudujte si prosím mapku štadióna.

Ak by sa vám dieťa kdekoľvek ´stratilo´ z očí, kontaktujte pracovníka usporiadateľskej služby, ktorý vám ochotne vyjde v ústrety.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Čo na Noc na Tehelku hovoria fanúšikovia, ktorí ju zažili na vlastnej koži?
Pred belasými sú dve sústredenia i zaujímavé prípravné zápasy.
Vydražené finančné prostriedky poputujú na dobrú vec.

Neprehliadnite

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.