Úvod Správy Juniori Belasá juniorka so záujmom pokračovať v druhej lige

Belasá juniorka so záujmom pokračovať v druhej lige

Nový ročník II. ligy sa začína 16. júla 2022.

Po dohratí uplynulej sezóny II. ligy bolo témou jej zloženie v ročníku 2022/23. Zdá sa, že sa v tejto otázke vyjasňuje a v budúcom ročníku by mali byť súčasťou druhej najvyššej súťaže opäť aj belasí mladíci.

Až tri tímy z predošlej sezóny II. ligy postúpili do Fortuna ligy – Železiarne Podbrezová, Dukla Banská Bystrica a MFK Skalica. Z posledného miesta do nej „spadlo“ len Pohronie, kým Sereď a Senica, ktoré neobdržali licencie, budú pôsobiť v nižších súťažiach.

Popri štyroch nováčikoch (Rača, Dolný Kubín, Považská Bystrica a Prešov) sa teda uvoľnili ďalšie dve miesta. Rohožník ako najlepšie postavený tím v rámci zostupových pozícií túto možnosť nevyužil, hneď za ním bol v minuloročnom poradí ŠK Slovan Bratislava U21, konkrétne na štrnástom mieste.

ŠK Slovan Bratislava vyjadril záujem pokračovať s rezervným tímom v druhej najvyššej súťaži. Belasí by teda mali byť pätnástym účastníkom budúcej sezóny II. ligy a aj v ďalšej sezóne by tak naši mladíci mali mať možnosť získavať cenné skúsenosti s mužským futbalom. Držiteľom šestnástej, poslednej miestenky, je Spartak Myjava, druhý tím predchádzajúceho ročníka III. ligy západ.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.