Úvod Správy Prípravné zápasy Dobrý zápas vzhľadom na fázu prípravy

Dobrý zápas vzhľadom na fázu prípravy

Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava (0:0).

Boris Kitka, asistent trénera: „Zápas mal dobré tempo, aj vzhľadom na fázu prípravy, v ktorej sa obe mužstvá nachádzajú, keď hráči viac trénujú. Pri výsledku 0:0 sme videli dosť šancí. Nemôžeme byť spokojní s tým, že sme nevyužili ani jednu zo 4-5 vyložených príležitostí. Dunajská Streda sa snažila hrať veľmi rýchlo v strednej zóne, miestami mala hru viac pod kontrolou. Nám sa však najmä v prvom polčase darilo dobre zachytávať niektoré prihrávky v strede a vďaka veľmi dobrým prechodovým fázam sme sa dostávali do vyložených príležitostí. Máme dva týždne do prvého súťažného zápasu. Ak by sme tam nevyužili takéto šance, určite by nás to mrzelo. Inak to však bol naozaj vcelku slušný prípravný zápas v dobrom tempe.

Čo sa týka priebehu prípravy, tak to, čo sme mali naplánované, to zatiaľ ide. Reprezentanti sa nám vrátili neskôr, celé sme to museli rozdeliť na fázy. V tomto zápase aj preto museli hráči alternovať, či už Uche Agbo alebo Alen Mustafič na stopérskej pozícii. Ďalších stredných obrancov máme s výnimkou Richarda Križana v nábehovom tréningu. Sme radi, že hráči sú po prípravných dueloch bez zranení, čo je v tejto fáze tiež podstatné.“

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
PFC Ludogorec – ŠK Slovan Bratislava 1:0
Priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí v nedeľu o 17:30 vyzvú Ludogorec.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.