Úvod Správy Charitatívne projekty Vyhodnotenie súťaže o najzaujímavejší transparent

Vyhodnotenie súťaže o najzaujímavejší transparent

Ktoré školy si pripravili najzaujímavejšie transparenty?

Pre základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava, sme pripravili súťaž o najzaujímavejší transparent. Deti súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Po konci sezóny poznáme víťazné školy.

Najzaujímavejšie transparenty si pripravili nasledovné základné školy: ZŠ Bieloruská, ZŠ SNP Šurany a Bulharská základná škola zo Záporožskej ulice.

Základná škola Bieloruská pripravila na oba posledné zápasy obrovský počet transparentov. Ak by sme teda hodnotili popri obsahu a kreativite detí pri výbore transparentov aj kvantitu, taktiež by sa ZŠ Bieloruská stala víťazom.

Všetkým víťazným školám gratulujeme, no ďakujeme všetkým školám a deťom, ktoré sa do súťaže zapojili a priniesli na štadión svoje transparenty. Nezúfajte, v podobných súťažiach budeme pokračovať, a možno sa nabudúce budete radovať vy.

Víťazné školy budeme kontaktovať ohľadom prebratia cien.

Slovan TV
Aktuálne novinky
David Hrnčár prispel k víťazstvu nad Liptovským Mikulášom dvomi gólmi.
Názory trénerov po zápase 5. kola Fortuna ligy 2022/23 MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava (1:5).
MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava 1:5.

Neprehliadnite

Cena vstupenky je 10 eur.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.