Úvod Správy Fortuna liga Početné zastúpenie slovanistov v Jedenástke roka

Početné zastúpenie slovanistov v Jedenástke roka

Naši hráči i hlavný tréner si prevzali individuálne ocenenia za práve skončenú sezónu.

Sezónu 2021/22 v nedeľu večer symbolicky uzavrelo slávnostné vyhlásenie Jedenástky roka. V ideálnej jedenástke sezóny i pri rôznych individuálnych oceneniach mal ŠK Slovan Bratislava početné zastúpenie.

Náš hlavný tréner Vladimír Weiss st. bol vyhlásený za najlepšieho trénera sezóny. V krátkom čase získal druhé individuálne ocenenie, nedávno získal aj cenu Jozefa Vengloša pre Trénera roka 2021.

V ideálnej jedenástke Fortuna ligy máme štyroch zástupcov – konkrétne sú to v obrannej formácii Guram Kašia, v strede poľa Jaba Kankava Ibrahim Rabiu, a v ofenzíve Vladimír Weiss st. Zaujímavosťou je, že Jedenástka sezóny má úplne inú podobu ako pred rokom.

Vladimír Weiss ml. sa s výrazným náskokom stal najlepším hráčom sezóny, keď získal 21 hlasov, druhý Jakub Kadák dostal dva hlasy. Aj pre Weissa ml. je to v krátkom čase ďalšia cena, v hlasovaní Futbalista roka bol taktiež vyhlásený najlepším hráčom našej najvyššej súťaže.

Zastúpenie máme aj v Jedenástke talentov. Nachádza sa v nej náš kmeňový hráč Filip Lichý, ktorý na jeseň pôsobil v Slovane a na jar hosťoval v Ružomberku.

Zdroj foto: TASR

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zápas sa odohrá v nedeľu o 18:00 na štadióne v Poprade.
Myenty Abena pred odvetou s Olympiakosom.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Neprehliadnite

André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.
Vstupenky sú v predaji na Ticketmedia.sk.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.