Úvod Správy Skvelá atmosféra pre našich mladých

Skvelá atmosféra pre našich mladých

Fanúšikovia Slovana pripravili pre náš výber U12 nezabudnuteľný zážitok. Atmosféru ako z derby zápasu mužov.

V sobotu 7.januára sa uskutočnil v bratislavskej hale PKO halový turnaj vo futbale s názvom UNICEF CUP, ktorého sa zúčastnil aj náš výber U12 pod vedením trénera Pala Gostiča.

Výber belasých nastúpil v otváracom zápase turnaja proti FK Senica a v tomto zápase si mužstvá rozdelili body remízou 3:3. V druhom zápase základnej skupiny nastúpili naši hráči proti výberu MFK Ružomberok, ktorému podľahli 0:3. Výsledok bol oproti výkonu našim chlapcom krutý, pretože počas zápasu nastrieľali Slovanisti 5 krát brvno brány. Keďže Senica podľahla Ružomberku iba 0:1, vďaka lepšiemu skóre postúpili ďalej práve Seničania. Našich chlapcov tak čakal zápas o 5.miesto proti MŠK Žilina v ktorom belasí zvíťazili 2:0. Slovan Bratislava tak obsadil na turnaji 5.miesto, avšak svojím výkonom a bojovnosťou potešil všetkých prítomných fanúšikov.

"Fanúšikom sa musím poďakovať, pretože vytvorili fantastickú atmosféru pre našich hráčov. Mladí chlapci a to nielen zo Slovana budú mať zážitok, na ktorý určite nezabudnú. Naši hráči hrali pod obrovským tlakom, pretože veľmi silno vnímali svojich fanúšikov. Ale aj práve preto je to pre nich vynikajúca príprava do ďalšieho rozvoja." - Pavol Gostič, tréner U12 Slovan Bratislava.

Zaujímavosťou turnaja bola samotná atmosféra. Už vopred fanklub Belasá Šlachta avizoval, že tohto turnaja sa zúčastní, aby svojim temperamentným, ale zároveň slušným povzbudzovaním vytvoril našim mladým hráčom domácu atmosféru a zároveň aj týmto spôsobom budoval ešte silnejší vzťah k nášmu klubu. Odhadom asi 250 fanúšikov Slovana s vlajkami vytvorili fantastickú atmosféru pre všetkých zúčastnených a povzbudzovali náš vyber vo všetkých troch zápasoch. Mladí hráči tak zažili najlepšiu atmosféru pred akou doposiaľ hrali a z turnaja si odnášajú nádherný zážitok.  Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí podporili našich mladých hráčov a postarali sa o skvelú atmosféru.

Zostrih zo zápasov základnej skupiny, atmosféry, ako aj spoločnej ďakovačky nájdete na Slovan TV.

Výsledky nášho mužstva:
Základná skupina
ŠK Slovan Bratislava : FK Senica 3:3
ŠK Slovan Bratislava : MFK Ružomberok 0:3

Zápas o 5.miesto
ŠK Slovan Bratislava : MŠK Žilina 2:0

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.