Úvod Správy V utorok bez Kuzmu a Augustína

V utorok bez Kuzmu a Augustína

Marek Kuzma a Radoslav Augustín sa zapoja do prípravy Dukly Banská Bystrica.

Na utorkovom prvom zraze A-tímu ŠK Slovan Bratislava budú chýbať útočník Marek Kuzma a ofenzívny stredopoliar Radoslav Augustín. Obaja by sa mali v pondelok zapojiť do prípravy Dukly Banská Bystrica.

„Funkcionári Dukly o týchto dvoch našich hráčov prejavili záujem a my sme im zatiaľ dali súhlas, aby s ich mužstvom trénovali. Ak sa kluby dohodnú, mohli by Marek s Radom na jar v Banskej Bystrici hosťovať. Obaja sú futbalisti, ktorí pre ďalšie napredovanie potrebujú pravidelne hrávať a v našom prvom tíme nemali dostatok príležitostí. Navyše, Kuzmovi sa v minulosti v Banskej Bystrici darilo a aj známe prostredie by mu mohlo pomôcť vrátiť sa do niekdajšej formy,“ povedal generálny riaditeľ Slovana Petr Kašpar.

Marek Kuzma prišiel do Slovana v januári 2010 práve z Dukly, kde bol v jesennej časti sezóny 2009/10 na hosťovaní z Dubnice a s piatimi gólmi bol vtedy najlepším strelcom „vojakov“. Odchovanec Slovana Radoslav Augustín sa k belasým vrátil pred začiatkom aktuálneho ročníka. Predtým patril v Petržalke k najlepším hráčom i strelcom druhej najvyššej súťaže.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.