Úvod Správy Slovnaft Cup Potvrdené: Finále na Tehelnom poli a s fanúšikmi

Potvrdené: Finále na Tehelnom poli a s fanúšikmi

Úvodný výkop finále je stanovený na nedeľu 8. mája o 17:30.

Finále Slovnaft Cupu 2021/22 ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava sa definitívne odohrá v nedeľu 8. mája o 17:30 na štadióne Tehelné pole. Dnes o tom informoval SFZ ako organizátor stretnutia.

Nemenej podstatnou informáciou je, že napriek rôznym medializovaným „šumom“ sa finále odohrá za prítomnosti fanúšikov oboch klubov. Celková kapacita bude z bezpečnostných dôvodov znížená na 16 000 divákov. Vstupenky sa budú predávať na meno a priezvisko.

Veríme, že odteraz sa už budeme môcť všetci plne koncentrovať a zároveň tešiť na finále, v ktorom máme šancu dosiahnuť na tretie double po sebe, čo by bol ďalší historický zápis.

Informácie o vstupenkách

Tak ako bolo pôvodne určené, pre priaznivcov Slovana Bratislava bude vyhradená celá C-tribúna s kapacitou 4 300 miest. Aj tých fanúšikov, ktorí si na naše zápasy bežne kupujú vstupenky alebo majú permanentky na A-tribúnu či B-tribúnu, prosíme a vyzývame, aby si na finále kupovali vstupenky na C-tribúnu. Nech sú všetci belasí spolu a pokope, a nech môžeme našim hráčom vytvoriť na finále to pravé domáce prostredie.

Kde a kedy si zakúpiť vstupenku?

Vstupenky na C-tribúnu pre slovanistov sa budú dať na základe rozhodnutia organizátora kúpiť výhradne na pokladniciach štadióna Tehelné pole v nasledovných časoch:

Utorok: od 16:00 do 19:00

Streda: od 16:00 do 19:00

Štvrtok: od 16:00 do 19:00

Piatok: od 16:00 do 19:00

Sobota: od 12:00 do 19:00

Nedeľa: nie je možný predaj vstupeniek na pokladnici z dôvodu rozhodnutia organizátora

Cena vstupenky na C-tribúnu je 10 eur.

Pre deti do 12 rokov, ZŤP a dôchodcov (nad 62 rokov) je na C-tribúnu zľavnené vstupné 6 eur.

Platba na pokladnici je možná v hotovosti i platobnou kartou

Len na meno a priezvisko

Vstupenky sa budú predávať na meno a priezvisko, ktoré bude vytlačené na vstupenke. V prípade preškrtnutia či ručného prepisovania mena stráca vstupenka platnosť. Pri kúpe vstupenky zadáva fanúšik svoje meno a priezvisko a štátnu príslušnosť.

Mimobratislavským fanúšikom môžeme odporučiť len zakúpenie si vstupeniek na C-tribúnu na pokladnici cez svojich priateľov či známych, ktorí však pri kúpe musia uviesť meno a priezvisko držiteľa vstupenky, ktoré bude na nej vytlačené.

Naši fanúšikovia si môžu na pokladnici zakúpiť vstupenky bez obmedzenia počtu zakúpených vstupeniek. V praxi to znamená, že fanúšik si môže naraz zakúpiť aj viac vstupeniek, ku každej však musí zadať meno a priezvisko a štátnu príslušnosť jej držiteľa. 

Kontrola pred vstupom na štadión

Organizátor zápasu bude vykonávať pred vstupom na štadión kontrolu mena a priezviska uvedeného na vstupenke v porovnaní s preukazom totožnosti.

Pred vstupom prebehne dvojstupňová kontrola:

1) kontrola dokladu totožnosti

2) bezpečnostná prehliadka a následne vstup cez turnikety na štadión

Organizátor upozorňuje, že do fanúšikovských sektorov C a D nebudú vpustení fanúšikovia s inou štátnou príslušnosťou než slovenskou, nakoľko budú vyhodnotení ako rizikoví.

Organizátor upozorňuje zahraničných fanúšikov oboch klubov, že napriek zakúpeniu vstupeniek si organizátor vyhradzuje právo ich nevpustiť na štadión nakoľko sú vyhodnotení ako rizikoví fanúšikovia v zmysle zákona o organizovaní verejných športových podujatí 1/2014 Z.z.

Organizačný poriadok na finále pohára nájdete TU.

Vstupenky na hlavné tribúny

V predaji budú aj vstupenky na A-tribúnu a B-tribúnu, ich predaj si vo vlastnej réžii zabezpečuje SFZ ako organizátor stretnutia. Predaj na hlavné tribúny bude prebiehať dnes od 15:00 výhradne cez Ticketmedia.sk. Cena vstupenky na hlavné tribúny je 15 eur, zľavnené vstupenky za 10 eur.

Pripomíname, že permanentné vstupenky na domáce zápasy ŠK Slovan Bratislava na finále pohára neplatia, pretože organizátorom stretnutia je SFZ.

Vyjadrenie SFZ ako organizátora zápasu nájdete TU

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zápas sa odohrá v nedeľu o 18:00 na štadióne v Poprade.
Myenty Abena pred odvetou s Olympiakosom.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Neprehliadnite

André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.
Vstupenky sú v predaji na Ticketmedia.sk.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.