M4JSTRI!

ŠK Slovan Bratislava získal majstrovský titul.

ŠK Slovan Bratislava sa po dnešnom remízovom zápase v Ružomberku stal definitívne slovenským majstrom za sezónu 2021/22.

Štvrtým titulom v rade (2019, 2020, 2021, 2022) sme dosiahli historický zápis. Ešte nikto v histórii slovenského futbalu nevyhral ligu štyrikrát v rade. Súčasný Slovan Bratislava sa tak už nezmazateľne zapísal do histórie.

Pre najúspešnejší slovenský klub je to 28. majstrovský titul v histórii – Slovan k dnešku získal jubilejný dvadsiaty slovenský titul, vo vitríne máme aj osem trofejí pre majstra Československa. Aj médiá a verejnosť prosíme a žiadame, aby uvádzali správny počet 28 titulov, a nie len tie, ktoré sme dosiahli po roku 1993. Rešpektujme prosím predošlé generácie a legendy, ktoré písali históriu a získavali trofeje napríklad aj vo federálnej lige.

Sezóna sa však nekončí. Po zisku štvrtého titulu v rade máme šancu na ďalší rekordný zápis, a to prípadné tretie double po sebe. Už v utorok o 19:30 sa na vás tešíme na Tehelnom poli na odvetnom zápase semifinále Slovnaft Cupu s Trenčínom. Pevne veríme, že nás do konca ročníka čaká okrem štyroch ligových kôl aj finále pohára.

Dnes sa však najmä radujeme a tešíme z titulu. Ďakujeme za podporu všetkým slovanistom a slovanistkám, taktiež všetkým klubovým partnerom, sponzorom a podporovateľom.

SPOLU SME SLOVAN!

 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si prvú reakciu Vladimíra Weissa ml.
Hodnotenie hlavného trénera Vladimíra Weissa st. po zápase Európskej konferenčnej ligy UEFA 2023/24 s KÍ Klaksvík (2:1).
ŠK Slovan Bratislava – KÍ Klaksvík 2:1.

Neprehliadnite

Vstupenky budú dostupné výhradne online.
ŠK Slovan Bratislava – KÍ Klaksvík 2:1.
V predaji sú už aj samostatné vstupenky na jednotlivé zápasy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.