Úvod Správy Reprezentácia Belasí reprezentanti v akcii – I. časť

Belasí reprezentanti v akcii – I. časť

Prehľad vystúpení belasých reprezentantov.

Počas úvodných dní marcového asociačného termínu boli v akcii viacerí naši hráči, ktorí reprezentujú svoje krajiny. Prinášame vám prehľad vystúpení belasých reprezentantov.

Tigran Barseghjan bol v akcii už vo štvrtok. Pripísal si svoj 45. reprezentačný štart, v prípravnom zápase Arménsko – Čierna Hora nastúpil v základnej zostave. Na ihrisku strávil 89 minút a prispel k víťazstvu Arménov 1:0.

Guram Kašia sa po tom, ako Jaba Kankava ukončil bohatú reprezentačnú kariéru, stal stálym kapitánom Gruzínska. Gruzínci v piatok odohrali vydarený prípravný duel v Bosne a Hercegovine, zvíťazili 1:0. Guram strávil na ihrisku plných 90 minút.

Náš kmeňový hráč Filip Lichý, ktorý na jar hosťuje v Ružomberku, bol v základnej zostave slovenskej reprezentácie do 21 rokov v kvalifikačnom súboji so Severným Írskom. Filip na svojom tradičnom poste v strede poľa odohral plnú minutáž a prispel k triumfu Slovákov 2:1. Ďalší slovanista Matúš Vojtko z lavičky náhradníkov do hry nezasiahol.

Rovnako na lavičke náhradníkov bol pripravený Vernon De Marco v prípravnom meraní síl Nórsko – Slovensko (2:0).

V akcii boli aj naši mladí hráči z Akadémie. David DžavoronokMarek Mičák nechýbali v základnej zostave slovenskej reprezentácie do 19 rokov v prípravnom meraní síl s výberom Egypta do 20 rokov. Slovenská „19-ka“ vyhrala 1:0, David Džavoronok odohral 46 minút, Marek Mičák strávil na ihrisku 74 minút.

Slovenská reprezentácia do 17 rokov vstúpila do 2. kola kvalifikácie ME, tzv. Elite round, remízou 1:1 s Gréckom. Na záverečné okamihy stretnutia prišiel do hry slovanista Maximilián Marko.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.
SK Beveren si uplatnil opciu na prestup.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.