Úvod Správy Juniori Belasá U21 v nedeľu privíta Trebišov

Belasá U21 v nedeľu privíta Trebišov

Belasá U21 v nedeľu o 10:30 vyzve Trebišov.

Druhá futbalová liga pokračuje počas víkendu svojím štvrtým jarným kolom. Belasá U21 privíta v ďalšom dôležitom zápase Trebišov. Úvodný výkop je v nedeľu o 10:30 na Pasienkoch.

Permanentkári majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, na mieste budú dostupné aj zápasové vstupenky.

Belasá U21 vstúpila do jari dvomi dobrými duelmi s Púchovom a Komárnom, keď v prvom prípade prišla o bod v samom závere, v druhom zase jeden bod získala, pričom mohla aj zvíťaziť. Minulú nedeľu jej však nevyšlo malé bratislavské derby, keď v Petržalke prehrala 1:4. Jediný gól strelil Martin Kušnír.

Naši mladíci si prehrou v Petržalke skomplikovali situáciu v tabuľke. Nachádzajú sa na 15. mieste s aktuálne 6-bodovou stratou na prvú nezostupovú pozíciu. Stále však nie je nič stratené, šance na udržanie sa môžu belasí oživiť práve v nedeľu s Trebišovom.

„Po bratislavskom derby, ktoré sme najmä v druhom polčase nezvládli a súperovi sme dovolili až príliš veľa, sme si rozobrali chyby. Nastavili sme mužstvo na ďalší dôležitý zápas, v ktorom by sme určite chceli bodovať. Trebišov je vyspelé mužstvo. Na jeseň sme v Trebišove odohrali výborný zápas, súper sa však cez zimu posilnil. My sa určite posnažíme podať lepší výkon než proti Petržalke. Nádej pre nás stále žije, no chceme ju posilniť a oživiť, takže v nedeľu spravíme maximum pre úspešný výsledok,“ povedal tréner belasej U21 Vladimír Gála.

Trebišov na úvod jari vyhral v Petržalke (1:0), následne tesne prehral na ihrisku žilinskej rezervy (1:2) a naposledy remizoval s Bardejovom (2:2). V tabuľke sa nachádza v relatívne pokojnom strede na desiatej priečke.

V jesennom vzájomnom zápase podľahli belasí Trebišovu tesne 0:1.

Zápas 21. kola II. ligy ŠK Slovan Bratislava U21 – SLAVOJ Trebišov sa začína v nedeľu 20. marca o 10:30 na Pasienkoch.

Permanentkári majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, na mieste bud dostupné aj zápasové vstupenky.

Priamy prenos vysiela Niké TV.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.
Pozrite si zostrih z prípravného zápasu.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.