Úvod Správy Vstupenky Na PAOK veľmi obmedzený počet divákov, o 15:00 spúšťame prihlasovací formulár

Na PAOK veľmi obmedzený počet divákov, o 15:00 spúšťame prihlasovací formulár

Informácia pre fanúšikov.

Aj napriek snahe klubu a otvorenému listu kompetentným bude môcť prísť na zápas Európskej konferenčnej ligy UEFA ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC na základe nového Covid automatu a platnej vyhlášky ÚVZ SR č. 258 obmedzený počet 200 divákov.

Je nám to veľmi ľúto, pretože spoločne s vami sme sa tešili na Zápas roka a sme presvedčení, že by ste vytvorili fantastickú atmosféru a boli by ste dvanástym hráčom. Žiaľ, realita je krutá, a s ľútosťou musíme oznámiť, že všetky vstupenky zakúpené na tento zápas sú neplatné.

Na zápase môže byť 200 divákov. Z tohto počtu si musíme splniť povinnosti v zmysle predpisov UEFA, ktorá je riadiacim orgánom Európskej konferenčnej ligy. Desať vstupeniek musíme vyčleniť pre PAOK FC, a 62 vstupeniek pre UEFA.

Zostáva nám teda 128 vstupeniek, ktoré môžeme poskytnúť našim fanúšikom. Dnes o 15:00 spúšťame prihlasovací formulár pre tých fanúšikov, ktorí mali zakúpené balíkové vstupenky na celú skupinovú fázu. V zmysle aktuálnej vyhlášky môžu na zápas prísť fanúšikovia, ktorí sú plne zaočkovaní, alebo sú najviac 180 dní po prekonaní ochorenia Covid-19, a vedia sa preukázať príslušným potvrdením.

V prihlasovacom formulári je potrebné zadať číslo vstupenky na zápas Slovan – PAOK, sektor, rad a miesto pôvodnej vstupenky. V prípade, že ešte v tom čase bude voľná kapacita, môže fanúšik potvrdiť odoslanie formulára a zabezpečiť si svoje miesto. Pre fanúšikov vyhradíme sektory B105 a B106.

Vrátanie peňazí, resp. vzdanie sa v prospech klubu

Viacerí fanúšikovia nás cez maily a sociálne siete vyzvali, aby sme im poskytli možnosť vzdať sa nároku na vrátanie vstupného, aby tak mohli podporiť svoj klub. Ďakujeme vám za tieto výzvy a vážime si vašu podporu. Vážime si vašu iniciatívu.

Pripravujeme formulár, kde si bude môcť fanúšik zvoliť, či sa vzdá finančných prostriedkov v prospech klubu, alebo bude požadovať ich vrátenie. Vopred ďakujeme vám všetkým, ktorí takto podporíte Slovan.

Tí fanúšikov, ktorí si túto možnosť nevyberú, obdržia svoje finančné prostriedky späť, a to nasledovnými spôsobmi:

Online zakúpené vstupenky – automaticky budú vrátené finančné prostriedky na platobnú kartu, z ktorej bola zrealizovaná úhrada, a to najneskôr do 10. decembra.

Vstupenky zakúpené na predajných miestach Ticketmedie – majiteľ zakúpenej vstupenky sa bude musieť dostaviť na predajné miesto, kde nákup zrealizoval, preukázať sa zakúpenou vstupenkou a na mieste mu budú vrátené finančné prostriedky – túto možnosť bude možné využiť od 3. decembra.

Vstupenky zakúpené na pokladnici štadióna – je potrebné prísť na pokladnicu štadióna Tehelné pole, preukázať sa zakúpenou vstupenkou, a na mieste budú vrátené finančné prostriedky. Pokladnica bude otvorená od 6. decembra do 10. decembra vždy v čase od 13:00 do 17:00. 

V prípade balíkovej vstupenky bude pri všetkých troch alternatívach vždy vrátená alikvótna čiastka (jedna tretina z ceny balíka).

Slovan TV
Aktuálne novinky
Slovan podpísal s Jurajom Kuckom dvojročný kontrakt.
Slová Juraja Kucku z tlačovej konferencie.
Slovenská reprezentácia do 19 rokov si zahrá o postup na MS 2023.

Neprehliadnite

Slovan podpísal s Jurajom Kuckom dvojročný kontrakt.
Slovan podpísal s Jurajom Kuckom dvojročný kontrakt.
Sledujte od 14.00 h. na SLOVAN TV.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.