Úvod Správy Belasý Mikuláš sa na Vás opäť teší

Belasý Mikuláš sa na Vás opäť teší

ŠK Slovan Bratislava pre Vás a najmenších fanúšikov pripravilo podujatie Belasý Mikuláš, na ktoré Vás pozývame dňa 10. decembra 2011.

ŠK Slovan Bratislava pre Vás a najmenších fanúšikov pripravil podujatie Belasý Mikuláš, na ktoré Vás pozývame dňa 10. decembra 2011 o 14:00h v Divadle Meteorit na Čulenovej ulici 3 v Bratislave. Okrem stretnutia s Mikulášom čaká na Vás a Vaše deti bábkové predstavenie „Sobík - Tomík“ ,  stretnutie s hráčmi a vedením ŠK Slovan Bratislava a ďalšie sprievodné akcie.

Podujatie Belasý Mikuláš bude mať opäť charitatívny rozmer, tento rok výťažok z dobrovoľného vstupného poputuje rodinám s deťmi trpiacimi autizmom. Všetci belasí s veľkým srdcom, ktorí chcú pomôcť, a ktorí si uvedomujú, že sú medzi nami aj deti, ktoré nemajú možnosť žiť plnohodnotný život, a ktorých detstvo je poznačené nevyliečiteľnou diagnózou sú vítaní.

Pred predstavením je pre malých aj väčších pripravené stretnutie s maskotom Bobom, hráčmi a funcionármi ŠK Slovan Bratislava, s ktorými sa budú môcť odfotiť a odniesť si domov autogram na novej podpis karte. Zároveň si budú môcť deti odniesť fotografiu s hráčom Slovana úplne zdarma.
Okrem iného je pred podujatím pre najmenších pripravená súťaž o najkrajší slovanistický medovník, ktoré si deti vytvoria priamo na miestei a ktoré vyhodnotia a odmenia vecnými cenami samotní hráči, .
Divadelné predstavenie Divadla Jaja: „Sobík Tomík“ o chorom sobíkovi ťahajúcom mikulášske sánky zabaví malých aj veľkých.
Po predstavení, ako inak, príde Belasý Mikuláš v sprievode krásnej Snehulienky a Čerta, ktorí pozdravia a obdarujú všetky belasé deti a ich rodičov.

Plán podujatia:
14:00 príchod hostí, hráčov vítanie hosteskami a maskotom
14:00 – 14:55 autogramiáda hráčov, fotenie s maskotom a súťaž v kreslení
14:58    vyhlásenie výsledkov súťaže
15:00 začiatok divadelného predstavenia „Sobík Tomík“
15:45 príchod Mikuláša, čerta a Snehulienky rozdávanie balíčkov
16:15    odovzdanie „šeku“ s vyzbieranou hodnotou
16:45 koniec podujatia

Kde nájdete Belsého Mikuláša?
Divadlo Meteorit, Čulenova 3 v Bratislave v budove Západoslovenskej energetiky, pri autobusovej zástavke Wustenrot. Autobusy č. 50, 70 a 88.

Tešíme sa na belasé deti, ich rodičov, starých rodičov, či kohokoľvek s belasým srdcom.

ŠK Slovan Bratislava

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si vyjadrenia trénerov po včerajšom derby.
Exkluzívny zážitok pre rodičov s deťmi.
Matúš Vojtko svojím prvým ligovým gólom za Slovan rozhodol derby.

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.