Úvod Správy Belasý Mikuláš sa na Vás opäť teší

Belasý Mikuláš sa na Vás opäť teší

ŠK Slovan Bratislava pre Vás a najmenších fanúšikov pripravilo podujatie Belasý Mikuláš, na ktoré Vás pozývame dňa 10. decembra 2011.

ŠK Slovan Bratislava pre Vás a najmenších fanúšikov pripravil podujatie Belasý Mikuláš, na ktoré Vás pozývame dňa 10. decembra 2011 o 14:00h v Divadle Meteorit na Čulenovej ulici 3 v Bratislave. Okrem stretnutia s Mikulášom čaká na Vás a Vaše deti bábkové predstavenie „Sobík - Tomík“ ,  stretnutie s hráčmi a vedením ŠK Slovan Bratislava a ďalšie sprievodné akcie.

Podujatie Belasý Mikuláš bude mať opäť charitatívny rozmer, tento rok výťažok z dobrovoľného vstupného poputuje rodinám s deťmi trpiacimi autizmom. Všetci belasí s veľkým srdcom, ktorí chcú pomôcť, a ktorí si uvedomujú, že sú medzi nami aj deti, ktoré nemajú možnosť žiť plnohodnotný život, a ktorých detstvo je poznačené nevyliečiteľnou diagnózou sú vítaní.

Pred predstavením je pre malých aj väčších pripravené stretnutie s maskotom Bobom, hráčmi a funcionármi ŠK Slovan Bratislava, s ktorými sa budú môcť odfotiť a odniesť si domov autogram na novej podpis karte. Zároveň si budú môcť deti odniesť fotografiu s hráčom Slovana úplne zdarma.
Okrem iného je pred podujatím pre najmenších pripravená súťaž o najkrajší slovanistický medovník, ktoré si deti vytvoria priamo na miestei a ktoré vyhodnotia a odmenia vecnými cenami samotní hráči, .
Divadelné predstavenie Divadla Jaja: „Sobík Tomík“ o chorom sobíkovi ťahajúcom mikulášske sánky zabaví malých aj veľkých.
Po predstavení, ako inak, príde Belasý Mikuláš v sprievode krásnej Snehulienky a Čerta, ktorí pozdravia a obdarujú všetky belasé deti a ich rodičov.

Plán podujatia:
14:00 príchod hostí, hráčov vítanie hosteskami a maskotom
14:00 – 14:55 autogramiáda hráčov, fotenie s maskotom a súťaž v kreslení
14:58    vyhlásenie výsledkov súťaže
15:00 začiatok divadelného predstavenia „Sobík Tomík“
15:45 príchod Mikuláša, čerta a Snehulienky rozdávanie balíčkov
16:15    odovzdanie „šeku“ s vyzbieranou hodnotou
16:45 koniec podujatia

Kde nájdete Belsého Mikuláša?
Divadlo Meteorit, Čulenova 3 v Bratislave v budove Západoslovenskej energetiky, pri autobusovej zástavke Wustenrot. Autobusy č. 50, 70 a 88.

Tešíme sa na belasé deti, ich rodičov, starých rodičov, či kohokoľvek s belasým srdcom.

ŠK Slovan Bratislava

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.