Úvod Správy Rozlúčka ako sa patrí

Rozlúčka ako sa patrí

Posledný corgoňligový zápas jesene zvládol Slovan podľa predstáv.

Dvojgólový triumf nad Ružomberkom zabezpečil Slovanu nielen víťaznú rozlúčku s jesennou časťou, ale aj prezimovanie na druhej priečke ligovej tabuľky. Po stretnutí osemnásteho kola bol v Bratislave dôvod na radosť.

Až na niekoľko príležitostí nepustila obrana domácich Ružomberok takmer k ničomu. Defenzívna činnosť bola konečne splnená podľa očakávania. „V defenzíve bolo zopár chýb, ale to sa stáva. Všetko bolo v rámci normy,“ vyjadril sa obranca Marián Had a pokračoval: „Zápas sa musel divákom páčiť. Myslím si, že bol pre fanúšikov atraktívny. Začali sme v rýchlom tempe. Prvých dvadsať minút nám vyšlo a chvalabohu, presadili sme sa i strelecky. Potom z nás opadla nervozita z posledných zápasov. V nich sme nevedeli dať gól a vždy nám nejaký prešiel do siete.“

Od mužstva sa očakával po remíze v Zlatých Moravciach koncentrovaný výkon počas plných deväťdesiatich minút. Slovan sa dokázal s domácim prostredím rozlúčiť vo víťaznom duchu. „Konečne sa nám podarilo odohrať dobrý zápas. To čo sme si povedali v kabíne, sme preniesli aj na ihrisko,“ vyjadril spokojnosť Marián Had.

Aj napriek motivácii vo forme boja o tabuľkové prvenstvo sa Bratislavčania koncentrovali iba na svoj výkon. „Bol to posledný zápas. Išli sme do toho naplno, na nič iné sme sa nesústredili. Nešpekulovali sme nad tým, na ktorej pozícii skončíme. V prvom rade išlo o výhru. Po všakovakých výkonoch z jesene posledný duel musel zahriať nás i fanúšikov. S druhým miestom môžeme byť spokojní,“ zakončil Had.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.