Úvod Správy Juniori Belasá U21 v nedeľu odohrá ďalší dôležitý zápas

Belasá U21 v nedeľu odohrá ďalší dôležitý zápas

Belasí v nedeľu privítajú Rohožník.

Na belasú U21 čaká v nedeľu ďalší zápas, ktorý môžeme označiť prívlastkom šesťbodový. Naši mladíci privítajú Rohožník, na ktorý v priebežnej tabuľke strácajú len tri body. Úvodný výkop je v nedeľu o 10:30 na Pasienkoch.

Držitelia permanentiek majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, na mieste budú dostupné aj zápasové vstupenky. Priamy prenos bude dostupný na Huste.tv, resp. aj na novovzniknutom televíznom programe JOJ Šport.

Slovan U21 je v tabuľke na štrnástom mieste so ziskom 8 bodov, Rohožník je dvanásty s 11 bodmi. Práve dvanáste miesto je prvé nezostupové, takže o dôležitosti zápasu niet pochýb.

„Po tom, ako sme v Humennom síce výsledkovo neuspeli, no hra spĺňala potrebnú kvalitu a parametre, sme si dôkladne analyzovali najbližšieho súpera. Zápas s Rohožníkom je z pohľadu tabuľky veľmi dôležití a urobíme maximum, aby sme v ňom boli úspešní. Pomohli nám víťazstvá nad Bardejovom a Námestovom, bodovo sme sa chytili, čo bolo vidno na nálade v tíme. Verím, že nadviažeme na posledné herne vydarené duely,“ povedal tréner tímu Vladimír Gála.

Belasá U21 zatiaľ bodovala v súbojoch so všetkými tímami, ktoré sa tiež nachádzajú na spodných priečkach tabuľky. Zdolala Bardejov i Námestovo, a remizovala s Púchovom a Dubnicou nad Váhom. „Je dobré, že sme s našimi priamymi súpermi bodovali, a chceme bodovať aj v nedeľu. Dôležitý bude aj zdravotný stav, po nešetrnom zákroku zo zápasu s Bardejovom nám stále chýba Adam Laczkó. Verím, že nastúpime v najsilnejšej možnej zostave, a budeme sa tešiť z úspešného výsledku,“ pokračoval Vladimír Gála, ktorému chýbajú aj hráči, ktorí reprezentujú Slovensko v kategórii do 19 rokov. „Chýbať nám bude Marek Mičák, ktorý sa udomácnil na pravom kraji obrany, reprezentačné povinnosti majú aj Adam Hrdina a Martin Mišovič. Som rád, že títo hráči odohrajú tri kvalitné duely v reprezentácii, ktoré ich môžu posunúť ďalej. Z pohľadu klubu je to pozitívne, teším sa, že Martin Mišovič sa proti Nemcom strelecky presadil.“

Naša U21 sa historicky prvýkrát predstaví v priamom prenose pred televíznymi kamerami. „Snáď to bude pre chlapcov dobrá motivácia, a nebude im to zväzovať nohy. Vnímam pozitívne, že aj druhá liga sa dostane na televízne obrazovky. Urobíme maximum, aby sme sa aj strelecky presadili, a tešili sa z víťazstva,“ uzavrel Vladimír Gála.

Rohožník je nováčikom II. ligy, zatiaľ sa drží nad zostupovými priečkami. V predchádzajúcom kole doma remizoval s Bardejovom 1:1. Trénerom Rohožníka je Szilárd Németh, ktorý má v belasom hráčsku i trénerskú minulosť. Čo sa týka hráčskeho kádra, za Slovan nedávno hrával Jozef Hermann a v mládežníckych kategóriách aj Roman Bekö.

Zápas 12. kola II. ligy 2021/22 ŠK Slovan Bratislava U21 – FC Rohožník sa začína v nedeľu 10. októbra o 10:30.

Držitelia permanentiek majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, na mieste budú dostupné aj zápasové vstupenky. Priamy prenos bude dostupný na Huste.tv, resp. aj na novovzniknutom televíznom programe JOJ Šport.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 16. kola Niké ligy ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (2:2).
ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok 2:2.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.
Belasá krv opäť potečie na dobročinné účely.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.