Úvod Správy Fortuna liga Domáci vyhrali zaslúžene

Domáci vyhrali zaslúžene

Pozápasové hodnotenia trénerov po dohrávke 3. kola Fortuna ligy 2021/22 MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Vladimír Weiss st. (tréner Slovana): „Ak mám byť úprimný, tak domáci vyhrali zaslúžene. Prejavili väčšiu túžbu po víťazstve, mali o šancu viac než my, ktorú využili po odrazenej lopte. Mali viac emócií, chcenia, behania, a to na nás dnes stačilo. My sme hrali najmä v prvom polčase veľmi zle bez nasadenia, v druhom sme trochu pridali, ale nestačilo to. Nebola tam kvalita hlavne vpredu v koncovke, kde sme sa jeden na jedného vôbec nevedeli presadiť, boli tam len nejaké pološance, centrované, nedohraté lopty. Každý druhý súboj sme prehrali, všetky odrazené lopty získal súper. Vedeli sme, že v Ružomberku je to vždy ťažké, v kariére som tu snáď ani nevyhral. Gratulujem súperovi, život ide ďalej, musíme sa pripraviť na ďalší zápas, hráme každé tri dni a uvidíme, čo bude ďalej."

Peter Struhár (tréner Ružomberka): „V prvom rade sa chcem poďakovať trénerovi, je to česť sedieť vedľa neho. Musím povedať, že dnešné víťazstvo sme veľmi potrebovali. Ako tím veľmi dobre pracujeme, a asi ako všetci viete, máme problémy v zakončení. Verím, že dnešným zápasom sme túto kliatbu zlomili. Ďakujem chalanom za perfektný výkon. Od začiatku sme mali emóciu, hráčov som nabádal, aby sa dostávali do tranzu. Boli tam určite nejaké chybičky, ale proti takému kvalitnému tímu ako Slovan sme si vytvorili 13-14 streleckých pokusov. Teší ma, akým spôsobom sa moji hráči prezentovali v kritických situáciách, chceli hrať konštruktívne. Toto víťazstvo by som venoval divákom, ktorí konečne prišli, a videli úspešný zápas z našej strany.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase Európskej konferenčnej ligy UEFA ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC (0:0).
ŠK Slovan Bratislava - PAOK FC 0:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

ŠK Slovan v piatom hracom dni Európskej konferenčnej ligy UEFA remizoval s PAOK FC 0:0. V tabuľke F-skupiny máme 8 bodov, a sme na druhom mieste vďaka lepšiemu skóre práve pred PAOK. V poslednom kole sa predstavíme 9. decembra o 21:00 na ihrisku FC Kodaň, ktorý je už istým postupujúcim z prvého miesta s 12 bodmi. PAOK doma v poslednom kole vyzve Lincoln.
Belasí sa predstavia v Kodani 9. decembra o 21:00.
Slovan privíta PAOK FC vo štvrtok 25. novembra o 18:45.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.