Úvod Správy Fanúšikovia Mráz: Teším sa na fanúšikov

Mráz: Teším sa na fanúšikov

Samuel Mráz môže vo štvrtok zažiť debut na Tehelnom poli.

Už len jeden deň. Belasí vo štvrtok o 18:45 vyzvú v Konferenčnej lige UEFA FC Kodaň, najlepší dánsky klub novodobej histórie. Pre Samuela Mráza má tento zápas špecifickú príchuť.

Slovenský útočník, ktorý prišiel do Slovana v závere prestupového obdobia, v nedeľu v Dunajskej Strede absolvoval premiéru v belasom. Vo štvrtok môže zažiť debut na novom Tehelnom poli, samozrejme za predpokladu, že zasiahne do stretnutia.

„Verím, že bude dobrá atmosféra a fanúšikovia prídu. Teším sa na nich, rovnako ako na Tehelné pole, ktoré prvýkrát zažijem ako hráč Slovana. Nebude to nič ľahké, ale odovzdáme taký výkon, aby sme ľudí potešili. Keď to spoločne potiahneme a my zaberieme na ihrisku, a ľudia na tribúnach, tak môžeme byť úspešní,“ vyhlásil Samuel Mráz, ktorý už ako dieťa chodil na Slovan spolu so svojím otcom, a tešil sa z vrúcneho privítania zo strany fanúšikovi pri debute v Dunajskej Strede. „Naši fanúšikovia sú výborní, neviem sa dočkať, keď pred nimi prvýkrát nastúpim aj doma na Tehelnom poli.“

Pre 24-ročného rodáka z Malaciek je FC Kodaň špecifický súper. Mráz v sezóne 2019/20 pôsobil v Bröndby, ktoré je mestským rivalom nášho štvrtkového protivníka.

„Bröndby a FC Kodaň sídla v rovnako meste, no v dvoch rozdielnych častiach. Je to asi najväčšie dánske derby. Hral som proti FC Kodaň, je to veľmi dobrý tím, no my urobíme maximum, aby sme proti nim uspeli.“

Samuel Mráz si postupne zvyká na nové prostredie a nových spoluhráčov v Slovane. „Už predtým som sledoval zápasy Slovana, a taktiež som z predchádzajúcich klubov poznal viacerých chalanov. Preto si zvykám veľmi rýchlo a dobre. Čo sa týka hry, tak ešte potrebujem nejaké tréningy a zápasy, aby si všetko sadlo. Pred Dunajskou Stredou sme spolu trénovali len pár dní, pretože sme mali veľa reprezentantov. Pomohol mi prvý štart i tréningy pred Kodaňou. Na ihrisku sa cítim dobre a verím, že to časom bude len lepšie,“ uzavrel kráľ ligových strelcov zo sezóny 2017/18.

Vstupenky na zápas s FC Kodaň sú v predaji on-line na Ticketmedia.sk.

Pokladnica na Tehelnom poli je otvorená dnes od 13:00 do 17:00, a v deň zápasu od 13:00 do výkopu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vernon De Marco po víťazstve v Podbrezovej.
Názory trénerov po zápase 2. kola nadstavby Fortuna ligy o titul FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava (1:2).
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 1:2.

Neprehliadnite

Zabezpečte si svoju vstupenku na osemfinále.
Cena vstupenky do sektoru hostí je 26 eur a do prvej kategórie na hlavnú tribúnu 76 eur.
Tešíme sa na vás vo štvrtok 2. marca o 16:30 na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.