Úvod Správy Eventy Sto rokov Slovana Bratislava v Prahe

Sto rokov Slovana Bratislava v Prahe

Večer v Prahe bude venovaný histórii ŠK Slovan Bratislava.

Slovenský dom v Prahe, Spoločnosť M.R. Štefánika a ŠK Slovan Bratislava usporadúvajú večer venovaný histórii najúspešnejšieho slovenského klubu. Večer bude venovaný histórii ŠK Slovan Bratislava a prezentácii kníh z edície Belasé legendy o najvýznamnejších osobnostiach, ktoré písali históriu belasého klubu i celého česko-slovenského futbalu.

Na záver večera bude premietnutý filmový dokument 100 rokov Slovana. Podujatie sa uskutoční v pondelok 6. septembra o 18:00 v Slovenskom dome v Prahe (Soukenická ulica č. 3, Praha 1).

Autormi myšlienky sú projektový manažér ŠK Slovan Bratislava Stanislav Kramarič, historik z Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave Tomáš Černák a riaditeľ Slovenského domu v Prahe, predseda Svetového združenia Slovákov v zahraničí Vladimír Skalský. Na podujatí sa okrem predstaviteľov Slovana Bratislava zúčastnia taktiež bývalí hráči, ich rodiny, historici, športoví novinári, ale tiež zástupcovia Futbalovej asociácie Českej republiky, Slavie Praha a Sparty Praha.

Zdroj: tlačová správa Slovenského domu v Prahe

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasá juniorka v príprave na jarnú časť.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.