Úvod Správy Guédé: Odohrali sme dobrý zápas

Guédé: Odohrali sme dobrý zápas

Karim Guédé: „Sme predsa len trochu smutní. Hrali sme dobre, ale dostali sme gól a žiadny pritom nedali. Škoda.“

Hoci slovanisti prehrali vo štvrtok na ihrisku Paríž Saint-Germain 0:1, svojím výkonom potvrdili vzostup formy. Za svoje vystúpenie v Európskej lige na ihrisku veľkého favorita sa rozhodne nemusia hanbiť.

„Sme predsa len trochu smutní. Hrali sme dobre, ale dostali sme gól a žiadny pritom nedali. Škoda,“ povedal po stretnutí stredopoliar „belasých“ Karim Guédé.

Zverenci trénera Vladimíra Weissa v prvom polčase prakticky nepustili súpera do vyloženej gólovej príležitosti. Inkasovali až v strede druhého dejstva z kopačky argentínskej hviezdy Javiera Pastoreho.

Minútu predtým netrafil dobre loptu osamotený v pokutovom území Juraj Halenár. „Mali sme jednu veľkú šancu, je to obrovská škoda. Zvlášť, keď sme odohrali dobrý zápas,“ skonštatoval hamburský rodák s togskými koreňmi a slovenským pasom.

Slovan v dueli s PSG dokázal odohrať dobrý zápas už pred dvoma týždňami na Pasienkoch, keď uhral bezgólovú remízu. Teraz síce mužstvo prehralo, no jeho výkon sa javil ešte v lepšom svete. „Bolo to úplne o niečom inom. Doma hráme inak,“ priznal Guédé.

Hráčov tiež vyburcovalo publikum na štadióne Parc des Princes. „Je to vynikajúci pocit hrať na takomto štadióne. Je skvelé, keď vás ženú vpred toľkí diváci. Toto u nás rozhodne chýba,“ doložil Karim Guédé.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Ponúkame exkluzívny zážitok pre vaše deti.
V rozmedzí troch dní nás čakajú dva domáce zápasy.
Milan Borjan po víťazstve v Trenčíne.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.