Úvod Správy Kapitán priznáva: Paríž bol o ten gólik lepší

Kapitán priznáva: Paríž bol o ten gólik lepší

Aj keď na ihrisku Parížu Saint-Germain prehrali (0:1), za výkon sa rozhodne nemusia hanbiť.

Aj keď na ihrisku Parížu Saint-Germain prehrali (0:1), za výkon sa rozhodne nemusia hanbiť. Kapitán mužstva Igor Žofčák po štvrtkovom stretnutí Európskej ligy pochválil svojich spoluhráčov, no zároveň vyzdvihol silu súpera.

„Myslím si, že sme hrali dobre. Škoda nevyužitých protiútokov, mali sme nejaké pološance. Nemáme sa za čo hanbiť, no Paríž bol asi o ten gólik lepší,“ priznal v útrobách štadiónu Parc des Princes Žofčák.

Slovanisti už v domácom stretnutí spred dvoch týždňov s týmto súperom vybojovali prvý bod v Európskej lige, no ako hosťujúce mužstvo sa prezentovali ešte v lepšom svetle. „Hrali sme dobre aj doma, no po vylúčení v ich radoch sme sa akosi báli ísť do rizika. Tu sme nemali čo stratiť. Bolo to z našej strany v pohode, škoda len inkasovaného gól,“ poznamenal michalovský odchovanec.

Aj v Paríži mohli „belasí“ uhrať lepší výsledok. V strede druhého polčasu mal dobrú šancu Juraj Halenár, ktorú však nepremenil. O minútu na to otvoril skóre na druhej strane Javier Pastore. „Hovorí sa nedáš-dostaneš. Dnes to platilo doslova, je to škoda. V takýchto zápasoch sa však učíme,“ vysvetlil majster z pôsobenia v Ružomberku, Sparte Praha a Slovane Bratislava a na margo súpera dodal: „Sú to špičkoví hráči, vedia to s loptou. Keď ju majú na nohe, sú naozaj nepríjemní. Teraz to len potvrdili.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Príďte sa poďakovať hráčom a osláviť s nimi piaty majstrovský titul v rade.
Venujte prosím pozornosť dôležitým organizačným informáciám.
Sobotňajšie majstrovské oslavy na Tehelnom poli potrvajú od popoludnia až do neskorého večera.

Neprehliadnite

Vychutnajte si video z majstrovských osláv belasých.
Rekordná návšteva na Tehelnom poli
Príďte sa poďakovať hráčom a osláviť s nimi piaty majstrovský titul v rade.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.