Úvod Správy Kapitán priznáva: Paríž bol o ten gólik lepší

Kapitán priznáva: Paríž bol o ten gólik lepší

Aj keď na ihrisku Parížu Saint-Germain prehrali (0:1), za výkon sa rozhodne nemusia hanbiť.

Aj keď na ihrisku Parížu Saint-Germain prehrali (0:1), za výkon sa rozhodne nemusia hanbiť. Kapitán mužstva Igor Žofčák po štvrtkovom stretnutí Európskej ligy pochválil svojich spoluhráčov, no zároveň vyzdvihol silu súpera.

„Myslím si, že sme hrali dobre. Škoda nevyužitých protiútokov, mali sme nejaké pološance. Nemáme sa za čo hanbiť, no Paríž bol asi o ten gólik lepší,“ priznal v útrobách štadiónu Parc des Princes Žofčák.

Slovanisti už v domácom stretnutí spred dvoch týždňov s týmto súperom vybojovali prvý bod v Európskej lige, no ako hosťujúce mužstvo sa prezentovali ešte v lepšom svetle. „Hrali sme dobre aj doma, no po vylúčení v ich radoch sme sa akosi báli ísť do rizika. Tu sme nemali čo stratiť. Bolo to z našej strany v pohode, škoda len inkasovaného gól,“ poznamenal michalovský odchovanec.

Aj v Paríži mohli „belasí“ uhrať lepší výsledok. V strede druhého polčasu mal dobrú šancu Juraj Halenár, ktorú však nepremenil. O minútu na to otvoril skóre na druhej strane Javier Pastore. „Hovorí sa nedáš-dostaneš. Dnes to platilo doslova, je to škoda. V takýchto zápasoch sa však učíme,“ vysvetlil majster z pôsobenia v Ružomberku, Sparte Praha a Slovane Bratislava a na margo súpera dodal: „Sú to špičkoví hráči, vedia to s loptou. Keď ju majú na nohe, sú naozaj nepríjemní. Teraz to len potvrdili.“

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Kemp sa uskutoční 1. – 5. júla 2024 vo futbalovom areáli Akadémie ŠK Slovan Bratislava.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Na otvorení sa zúčastnili ôsmi naši hráči i funkcionári.

Neprehliadnite

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.