Úvod Správy Vstupenky Informácie pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas so Shamrockom

Informácie pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas so Shamrockom

Venujte prosím pozornosť organizačným pokynom.

Na zápas ŠK Slovan Bratislava – Shamrock Rovers (streda 7. júla o 18:30) môže v zmysle Covid automatu prísť 500 fanúšikov. Prinášame organizačné pokyny a informácie pre fanúšikov, ktorí sa prihlásili prostredníctvom formulára a prídu na tento zápas.

1. Len cez formulár

Upozorňujeme držiteľov permanentiek, že na zápas sa dostanú len tí permanentkári, ktorí sa prihlásili prostredníctvom formulára, ktorý bol zverejnený na klubovom webe.

2. Vstupy na štadión

Otvorené budú turnikety na vstupoch B2 a B3. Na B-tribúne budú sprístupnené sedadlá v sektoroch B104, B105, B106, B107, B204, B205 a B206.

Odporúčame využiť schodisko z námestia štadióna, resp. schodisko z Bajkalskej ulice.

3. Sedenie v každom druhom rade

Fanúšikovia sedia v každom druhom rade – v nepárnych radoch sa sedí, párne rady zostávajú voľné.

4. Kontrola pri vstupe na štadión

Ešte pred vstupom na štadión pred turniketmi vás prosíme o to, aby sa usporiadateľskej službe preukázali jedným zo štyroch dokladov:

• Negatívny antigénový test nie starší ako 24 hodín

• Negatívny PCR test alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín

• Potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19 v rozmedzí posledných 180 dní

• Absolvovanie prvej dávky vektorovej vakcíny, čiže AstraZeneca a Johnson (minimálne pred 4 týždňami) alebo absolvovanie druhej dávky mRNA vakcíny, čiže Pfizer a Moderna (minimálne pred 14 dňami)

• Dieťa do 10 rokov veku nepotrebuje ani test a ani potvrdenie, ale musí byť držiteľom permanentky
Na turnikete už stačí štandardne priložiť permanentku, ktorá vás vpustí na štadión. Turnikety však pustia len tých permanentkárov, ktorí boli vopred nahlásení na zápas.

5. Hygienické opatrenia

V zmysle opatrení platí povinnosť mať po celý čas prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šatkou, šálom či respirátorom. Pri príchode na štadión a počas pobytu na štadióne prosím dodržiavajte pravidlo R-O-R – rúško – odstup - ruky. Pri príchode na štadión prosím dodržiavajte odstupy, pri vstupe či pri toaletách prosím použite dezinfekciu.

Pokiaľ cítite príznaky respiračného ochorenia alebo zvýšenú teplotu, kontaktujte svojho lekára a vyhnite sa návšteve zápasu. Ak pocítite príznaky ochorenia priamo počas zápasu, opustite prosím podujatie a kontaktujte svojho lekára. 

6. Občerstvenie

Na štadióne je zakázané konzumovať jedlá a nápoje.

Pred vstupmi B2 a B3 sa však bude nachádzať stánok s nealkoholickými nápojmi a pivom. Fanúšikovia môžu tento stánok navštíviť pred zápasom i počas neho. Permanentka vás pustí cez turniket obojsmerne na tribúnu, von a následne späť na štadión. Nápoje však musíte v zmysle vyhlášky skonzumovať pred štadiónom. Prosíme vás, aby ste aj v okolí bufetu dbali na opatrenia, ktoré sú platné aj na štadióne, čiže najmä na odstupy. Ďakujeme. 

Oproti vstupom B2 a B3 je novo-otvorená kaviareň, kde vás pred zápasom i počas neho tiež radi privítajú.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.