Úvod Správy Vstupenky Permanentkári si môžu preniesť svoju permanentku do novej sezóny

Permanentkári si môžu preniesť svoju permanentku do novej sezóny

Informácie pre držiteľov permanentných vstupeniek.

V prvom rade sa po skončení majstrovskej sezóny chceme veľmi pekne poďakovať všetkým verným fanúšikom a držiteľom permanentných vstupeniek. Aj keď ste v sezóne 2020/21 mohli navštíviť len štyri zápasy (aj to v obmedzenom počte) ceníme si a vážime si vašu podporu, ktorú ste vyjadrovali aj na diaľku.

Od 1. júna spustíme formulár pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2020/21. Na výber budete mať dve možnosti:

ponechanie si permanentky na novú sezónu 2021/22

vrátenie peňazí

Formulár bude aktívny od 1. júna do 30. júna. Po vyplnení formulára vám príde potvrdzujúci mail o možnosti, ktorú ste si vybrali. Samostatne vás budeme informovať aj prostredníctvom newslettra.

1. Ponechanie si permanentky na novú sezónu 2021/22

V tomto prípade stačí len zvoliť si vo formulári možnosť ponechať si permanentku na novú sezónu 2021/22. Inak nemusíte nič robiť, len si necháte permanentku zo sezóny 2020/21 a budete ju používať aj počas novej sezóny.

Samozrejme, permanentku na novú sezónu si prenášate bezplatne. Zahrnuté v nej budete mať všetky domáce zápasy Fortuna ligy, všetky domáce zápasy Slovnaft Cupu, domáci zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov a taktiež všetky domáce zápasy Slovana U21.

Ponechaním permanentky získavate tri domáce zápasy zdarma z uplynulej sezóny, na ktoré ste mohli prísť. A predovšetkým – ponechaním permanentky priamo podporíte svoj klub v ťažkej dobe, keď Slovan počas celej sezóny nemal žiadne príjmy z predaja vstupeniek, z tržieb v bufetoch a podobne. Vopred vám všetkým ďakujeme a vážime si vašu podporu!

2. Vrátenie peňazí

V tomto prípade je potrebné vo formulári zvoliť možnosť vrátenia peňazí a zadať číslo permanentky. Vrátená bude alikvótna suma za zápasy, na ktorých sa permanentkári nemohli zúčastniť. Od ceny permanentky bude odpočítaná suma za tri zápasy, ktoré boli dostupné pre permanentkárov (Slovan – Michalovce z augusta 2020 a Slovan – Ružomberok, Slovan – Senica zo septembra 2020). Posledný zápas s Trenčínom nepočítame, pretože naň nemohli prísť všetci držitelia permanentiek.

Kompenzačná suma sa vám objaví na obrazovke po zadaní všetkých požadovaných úkonov. Ak si zvolíte túto možnosť, prosím nezabúdajte na to, že pri nasledujúcej sezóne vypadnete z rezervačného systému predkupných práv a nebudete mať predkupné právo na svoje miesto pri sezóne 2022/23 a taktiež predkupné právo pri zakúpení vstupeniek na domáce zápasy európskych pohárov pre permanentkárov na sezónu 2021/22.

Vrátenie peňazí bude prebiehať tromi spôsobmi:

ak ste si zakúpili permanentku osobne na štadióne Tehelné pole, tak v rozpätí od 1. júla do 31. júla si môžete prísť vyzdvihnúť vašu kompenzačnú sumu na pokladnicu

ak ste si zakúpili permanentku na na predajných miestach Ticketmedia (GG Tabak a pod.), tak je možné si vašu kompenzačnú sumu vyzdvihnúť len na danom predajnom mieste v rozpätí od 1. júla do 31. júla

ak ste si zakúpili vašu permanentku online cez www.ticketmedia.sk, tak vám vaša kompenzačná suma príde na účet, z ktorého ste platili permanentku, spoločnosť tickemedia tak bude robiť po vyplnení formulára a následne vás bude kontaktovať


Celý proces bude prebiehať počas júna a júla

Od 1. júna bude spustený formulár pre držiteľov permanentiek, ktorý bude aktívny do 30. júna. V tomto čase je potrebné si zvoliť jednu z možností. Ak sa tak nestane, automaticky Vám predlžujeme vašu permanentku na novú sezónu 2021/22. Ak budete potrebovať pomoc s vyplnením formulára alebo vám nebude fungovať číslo karty prosím kontaktujte nás mailom na ticketing@skslovan.com.

Permanentkári, ktorí si prenesú permanentku do sezóny 2021/22

Stačí vyplniť formulár, následne už nemusíte nič robiť. V novej sezóne naďalej používate starú permanentku, platí vám doterajšie miesto i rad.

Permanentkári, ktorí si zvolia vrátenie peňazí

Stačí vyplniť formulár, a držať sa pokynov na vrátenie peňazí. Akým spôsobom ste zakúpili vašu permanentku, tak takým spôsobom bude uskutočnená aj kompenzácia.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Prinášame zápasový bulletin na duel s Lincolnom.
Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Neprehliadnite

Na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch majú belasí najsilnejšie zastúpenie.
Slovan TV pripravil počas reprezentačnej prestávky profilový rozhovor s Jaromírom Zmrhalom, v ktorom prezradil zaujímavosti zo zákulisia z pôsobenia v Slavii Praha, ale aj mimofutbalové nepríjemnosti v Taliansku.
Najväčšie slovenské derby sa nezadržateľne blíži. Už v nedeľu 17.10. o 17.00 h sa stretnú momentálne tabuľkovo dve najlepšie mužstvá ligy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.