Úvod Správy O hráča zápasu i mesiaca

O hráča zápasu i mesiaca

Prostredníctvom klubovej stránky budete môcť už od soboty vyjadriť svoj názor, ktorý hráč Slovana podáva najlepšie výkony.

Od sobotňajšieho corgoňligového zápasu v Trenčíne spúšťame na oficiálnej klubovej stránke www.skslovan.com ďalšiu novinku. Po každom súťažnom dueli si budete môcť v ankete vybrať futbalistu belasých, ktorý podľa vás podal najlepší výkon.

Hlasovanie bude prebiehať vždy tri dni po stretnutí. Okrem „hráča zápasu“ máte možnosť rozhodnúť aj o „hráčovi mesiaca“, lebo po skončení každého kalendárneho mesiaca vaše hlasy z jednotlivých zápasov spočítame a vyhlásime celkového víťaza ankety. Veríme, že aj takáto spätná väzba od fanúšikov bude pre našich futbalistov ďalšou motiváciou k výkonom, ktorými vám budú robiť radosť. Každý mesiac zároveň vyžrebujeme jedného majiteľa permanentnej vstupenky alebo klubovej karty, ktorý bude mať právo odovzdať „hráčovi mesiaca“ cenu a sám získa klubový suvenír s podpisom tohto hráča.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasy z kabíny po odvetnom zápase v Severnom Macedónsku.
Názory trénerov po odvete 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 s FC Struga (2:1).
FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2.

Neprehliadnite

ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2
K Slovan v odvete 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA zvíťazil v Ohride nad FC Struga 2:1. Belasí nadviazali na domáci triumf 4:2 a postúpili do druhého kvalifikačného kola, v ktorom bude naším súperom slovinský klub NK Celje. Prvý zápas odohráme budúcu stredu v Celje.
Aj David Strelec sa už v tejto chvíli nachádza v lietadle smerujúcom do Severného Macedónska.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.