Úvod Správy O hráča zápasu i mesiaca

O hráča zápasu i mesiaca

Prostredníctvom klubovej stránky budete môcť už od soboty vyjadriť svoj názor, ktorý hráč Slovana podáva najlepšie výkony.

Od sobotňajšieho corgoňligového zápasu v Trenčíne spúšťame na oficiálnej klubovej stránke www.skslovan.com ďalšiu novinku. Po každom súťažnom dueli si budete môcť v ankete vybrať futbalistu belasých, ktorý podľa vás podal najlepší výkon.

Hlasovanie bude prebiehať vždy tri dni po stretnutí. Okrem „hráča zápasu“ máte možnosť rozhodnúť aj o „hráčovi mesiaca“, lebo po skončení každého kalendárneho mesiaca vaše hlasy z jednotlivých zápasov spočítame a vyhlásime celkového víťaza ankety. Veríme, že aj takáto spätná väzba od fanúšikov bude pre našich futbalistov ďalšou motiváciou k výkonom, ktorými vám budú robiť radosť. Každý mesiac zároveň vyžrebujeme jedného majiteľa permanentnej vstupenky alebo klubovej karty, ktorý bude mať právo odovzdať „hráčovi mesiaca“ cenu a sám získa klubový suvenír s podpisom tohto hráča.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.