Úvod Správy Tipujte výsledok zápasu s PSG a vyhrajte!

Tipujte výsledok zápasu s PSG a vyhrajte!

Uhádnite správny výsledok zápasu ŠK Slovan - PSG a vyhrajte obraz Igora Žofčáka

ŠK Slovan Bratislava v spolupráci s partnerom klubu Fotolab pripravil pre všetkých fanúšikov Slovana ďalšiu súťaž v tipovaní. Tentoraz tipujte výsledok zápasu Európskej ligy ŠK Slovan Bratislava – Paris Saint Germain, ktorý sa bude hrať vo štvrtok 20.10.2011 o 21:05.

Každý fanúšik, ktorý sa zúčastní alebo zúčastnil súťaže, bude zaradený do žrebovania o fotoaparát od spoločnosti Fotolab a originálny dres ŠK Slovan.  Spomedzi tých fanúšikov, ktorí správne natipujú výsledok zápasu ŠK Slovan - Paris St.Germain, bude vyžrebovaný jeden šťastlivec, ktorý okrem krásneho obrazu Igora Žofčáka od Fotolabu získa od nás aj novú zimnú kolekciu Európskej Ligy (šál, čiapka a rukavice) s logom Slovana. Táto kolekcia bude už čoskoro zverejnená aj na našom webe.
Pravidlá súťaže sú opäť veľmi jednoduché. Stačí mailom zaslať váš tip na výsledok zápasu ŠK Slovan Bratislava – Paris Saint Germain. Vaše maily s tipom, tel. kontaktom, menom a priezviskom posielajte na adresu sutaz@skslovan.com. Vaše tipy môžete zasielať najneskôr do štvrtka 20.10. do 12:00.

Vyhráva každý!

Každý fanúšik, ktorý sa zúčastní na súťaži automaticky získa:
- kupón v hodnote 10 € na CEWE FOTOKNIHU.
- 10 fotiek zdarma, stačí si len vytlačiť informačný e-mail od Fotolabu a prísť s ním do novootvorenej predajne Fotolab v Eurovea Galleria, doniesť médium s fotkami (USB, SD, Bluetooth) a vytlačiť si ich priamo v predajni
- každý fanúšik, ktorý uhádne správny výsledok zápasu, získa 50% zľavu na ľubovoľný rozmer FOTO NA PLÁTNO.
- jeden šťastlivec, ktorý bude vylosovaný spomedzi fanúšikov so správnym tipom zápasu, získa FOTO NA PLÁTNO – obraz Igora Žofčáka aj s jeho originálnym podpisom + novú zimnú kolekciu Európskej Ligy (šál, čiapka a rukavice) s logom Slovana.

Výherné poukážky vám prostredníctvom e-mailu zašle náš partner Fotolab (CeWe Color a.s.) a hlavnú výhru obraz Igora Žofčáka + novú zimnú kolekciu Európskej Ligy vám na najbližšom domácom zápase odovzdá zástupca klubu ŠK Slovan Bratislava.

Prajeme vám veľa šťastia a najmä pozitívne tipy pre Slovan :-)

Slovan TV
Aktuálne novinky
André Green o svojej prvej zimnej príprave v živote.
Prvá zimná posila sa zapojila do plného tréningu.
Belasí poznajú svojho súpera pre generálku na jarnú časť.

Neprehliadnite

Aktualizovaný program belasých do konca základnej časti.
Vianočný rozhovor s Ivanom Kmotríkom ml.
Jesenná časť očami Vladimíra Weissa st.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.