Úvod Správy Vstupenky Informácie pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas s Ružomberkom

Informácie pre fanúšikov, ktorí prídu na zápas s Ružomberkom

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám k sobotňajšiemu zápasu.

Ako sme už informovali, svoju účasť na zápase ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (sobota 26. septembra o 19:00 na Tehelnom poli) potvrdilo 548 permanentkárov, ktorí majú garantované svoje miesto. Voľných zostalo 252 miest. Turnikety budú naprogramované tak, že pustia na štadión 252 ďalších permanentkárov podľa poradia, v ktorom prídu.

Prinášame ďalšie dôležité informácie pre fanúšikov, ktorí prídu na tento zápas.

Sedenie

Pre držiteľov permantiek bude vyhradená celá B-tribúna, čiže spodné aj vrchné poschodie, kde bude voľné sedenie. V zmysle nariadení ÚVZ SR je však povinnosť sedieť v každom štvrtom rade. Zostávajúce rady nechajte prosím voľné.

Vstup na štadión

Pre permanentkárov budú otvorené vstupy „GATE B2“ a „GATE B3,“ kde bude otvorených celkom štrnásť turniketov. Pre vstup na štadión stačí priložiť vašu permanentku k čítačke turniketu. Turnikety budú prioritne držať miesto pre 548 nahlásených permanenktárov a pustia aj 252 zvyšných permanentkárov podľa poradia, v ktorom prídu.

Hygienické opatrenia

V zmysle nariadenia ÚVZ SR platí počas celého pobytu na štadióne povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty (rúško, šál, šatka).

Fanúšikovia môžu sedieť v každom štvrtom rade.

Podľa nariadenia ÚVZ SR platí zákaz poskytovania a zároveň konzumácie akéhokoľvek občerstvenia. Z tohto dôvodu zostanú bufety zatvorené.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 5. kola nadstavby Niké ligy o titul 2023/24 ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (0:0).
ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:0.

Neprehliadnite

Pozývame vás na zápas s DAC.
Pripravili sme pre vás viacero zaujímavých aktivít.
Vstupenky sú už v predaji.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.