Úvod Správy Liga Majstrov Aj druhá výprava po návrate na Slovensko s negatívnymi testami

Aj druhá výprava po návrate na Slovensko s negatívnymi testami

Ďalšia priaznivá správa z tábora belasých.

Testovanie na Covid-19 absolvovali aj všetci členovia druhej výpravy Slovana Bratislava, ktorí sa z Faerských ostrovoch vrátili na Slovensko. Táto výprava letela na Faerské ostrovy vo štvrtok a v piatok bola pripravená zasiahnuť do preloženého zápasu s Klaksvíkom.

Podobne ako pri prvej výprave, aj všetci členovia druhej výpravy, ktorí sa vrátili na Slovensko, majú negatívne výsledky testov na Covid-19. Výsledky testov tak potvrdzujú naše tvrdenie, že ŠK Slovan Bratislava mal na Faerských ostrovoch 35 zdravých futbalistov, ktorí neboli nakazení Covid-19. Týchto 35 hráčov bolo negatívne testovaných v nedeľu, pondelok a po návrate (prvá výprava), resp. v stredu, štvrtok a po návrate (druhá skupina).

„Všetci hráči, členovia realizačného tímu a ľudia z manažmentu, ktorí sa z Faerských ostrovoch vrátili do Bratislavy, majú po pretestovaní na Slovensku negatívne výsledky testov na Covid-19. V praxi to znamená, že sme mali na Faerských ostrovoch 35 hráčov, ktorí boli negatívni pred odletom, po prílete a taktiež po návrate, a teda mohli zasiahnuť do zápasu. Výsledky testov prinášajú ešte viac otáznikov nad konaním faerských úradov. Právom sa cítime podvedení a poškodení. Je škandál, že klub, ktorý mal pripravené dve mužstvá a 35 negatívnych hráčov, by mal doplatiť na účelovú snahu miestnych úradov o neodohranie zápasu,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v sobotu o 15:00 predstavia v Podbrezovej.
Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na najbližší zápas FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava.
Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.