Úvod Správy Prípravné zápasy Tri negované štyrmi

Tri negované štyrmi

Erik Daniel v rozhovore po prípravnom zápase so Slováckom.

Erik Daniel patril v súboji so Slováckom k najaktívnejším hráčom na ihrisku. Na pravom krídle sa vydal úplne naplno a dal aj gól. Napriek tomu nemohol byť po zápase spokojný.

„Bol to fyzicky náročný zápas, hralo sa vo veľkom teple. Podmienky však boli pre oboch rovnaké. Mali sme sa s tým lepšie popasovať a dosiahnuť lepší výsledok,“ zhodnotil Erik priebeh stretnutia.

V Malackách padali góly ako na bežiacom páse, pričom brankári boli pri všetkých siedmich presných zásahoch prakticky bezmocní. Jednu z najkrajších akcií stretnutia predviedlo v prvom polčase duo Ondřej Petrák – Erik Daniel. Prvý menovaný jemným oblúčikom prehodil obrancu, druhý zakončil popod vybiehajúceho brankára do siete. „Ondřej mi poslal perfektnú prihrávku a pripravil mi vyloženú pozíciu. Už som sa len snažil trafiť popod nohy brankára, čo sa mi aj podarilo.“

Belasí odohrali dva prípravné zápasy v rozmedzí dvoch dní, priestor dostali prakticky všetci hráči mimo tria Dominik Greif, Ezekiel Henty a Moha, ktorí nemohli nastúpiť pre menšie zdravotné ťažkosti. Dnes ráno naše mužstvo absolvovalo tímové fotenie s obomi trofejami z uplynulej sezóny a dopoludnia už bol na programe tréning. „Minimálne za seba môžem povedať, že sa teším z príležitosti odohrať čo najviac minút. Malé pozitívum je, že sme dali tri góly a mohli sme aj viac, ak by sme využili ďalšie príležitosti. Škoda našej šance za stavu 3:2, ak by sme odskočili na dva góly, druhý polčas by sa zrejme vyvíjal inak. Už sa s tým však nič nedá robiť. Musíme sa vyvarovať chýb, ktoré sme urobili pri bránení. Nemôžeme dostať štyri góly,“ vyhlásil Erik Daniel, ktorého potešilo príjemné futbalové prostredie na štadióne v Malackách, ktorý sa nachádza priamo v miestnom Zámockom parku. Slovan má v tomto regióne silnú podporu, čo sa ukázalo aj na tribúnach, kde sme videli množstvo ľudí s našimi klubovými suvenírmi. „Áno, prostredie je príjemné, sme vďační za podporu, ktorú nám ľudia vyjadrili. Veľká škoda, že sme ich nepotešili lepším výsledkom. Ideme ďalej, veď už v sobotu nás čaká ďalší zápas,“ uzavrel náš krídelník.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 9. kola Fortuna ligy 2021/22 FK Senica – ŠK Slovan Bratislava (0:3).
FK Senica - ŠK Slovan Bratislava 0:3.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Vybav si kartu a nakupuj pohodlne cez internet.
ŠK Slovan Bratislava U21 - MŠK Námestovo 3:0.
Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.