Úvod Správy Prípravné zápasy Dnes so Slováckom, priamy prenos na Slovan TV

Dnes so Slováckom, priamy prenos na Slovan TV

Úvodný výkop je o 17:30.

Belasí odohrajú dva prípravné zápasy v rozmedzí dvoch dní. Po zaujímavej konfrontácii s Fehérvárom (2:2) sa dnes stretnú s českým prvoligistom 1. FC Slovácko. Zápas sa odohrá na štadióne v Malackách, úvodný výkop je o 17:30.

Dnešný duel naživo odvysielame prostredníctvom Slovan TV. Pokiaľ prídete podporiť belasých osobne do Malaciek, tak cena vstupenky je 3 eurá. Na štadióne bude otvorený fanshop ŠK Slovan s klubovými suvenírmi.

Stretáva sa slovenský majster a deviaty tím posledného ročníka českej ligy. Slovácko už má za sebou tiež dva prípravné zápasy, keď zvíťazilo nad Blanskom (3:0) i Zlatými Moravcami (4:1).

V súboji s Fehérvárom absolvovala veľká časť hráčov plnú minutáž, v závere išli do hry z lavičky len Dávid Holman, Mitch Apau, Erik Daniel a Ondřej Petrák. Zvyšní hráči trénovali a pripravovali sa na zápas so Slováckom.

„V zápase so Slováckom dostane viac priestoru druhá partia, čiže hráči, ktorí proti Fehérváru buď nezasiahli do hry, alebo absolvovali len menšiu časť duelu,“ povedal tréner Ján Kozák ml.

Slovan a Slovácko sa v Malackách stretli aj v júni 2019, tiež v rámci letnej prípravy. Slovácko sa dostalo do vedenia po hlavičke Vasiljeva, za belasých vyrovnal po peknej akcii Rafael Ratao. Výsledok 1:1 už zostal v platnosti až do konca stretnutia napriek príležitostiam na oboch stranách.

V kádri Slovácka nájdeme dvoch Slovákov – už dlhodobo v klube pôsobí obranca Patrik Šimko a novou akvizíciou je slovenský mládežnícky reprezentant Michal Tomič, ktorý prišiel zo Žiliny. Známymi tvárami sú aj stredopoliar Milan Petržela, ktorý ako hráč Plzne zažil viaceré prestížne európske zápasy, a taktiež útočník Jan Kalabiška, ktorý na Slovensku strieľal góly v drese Senice.

Zápas ŠK Slovan Bratislava – 1. FC Slovácko sa odohrá dnes o 17:30 v Malackách. Cena vstupenky je 3 eurá, na štadióne bude otvorený fanshop ŠK Slovan. Priamy prenos zo zápasu odvysiela Slovan TV.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.