Úvod Správy Vstupenky Dôležité: Úprava sedenia na Michalovce

Dôležité: Úprava sedenia na Michalovce

Už na zápase s Michalovcami bude platné nové nariadenie o organizácii hromadných podujatí.

Na základe informácií od ÚLK a ÚVZ SR bude už na víkendových ligových zápasoch platná úprava opatrení pri organizácii futbalových zápasov. Naďalej bude k dispozícii 50 % kapacity štadióna, zmení sa však spôsob sedenia.

Na rozdiel od šachovnicového sedenia sa celý systém zjednoduší – prvý rad bude môcť byť naplnený (ľudia môžu sedieť aj vedľa seba), druhý rad však zostane úplne prázdny. V praxi to znamená, že kluby môžu naďalej využiť 50 % kapacity štadióna.

Čo to znamená pre fanúšikov?

Balíkové vstupenky na zápasy s Michalovcami a Trnavou zostávajú v platnosti a rovnako zostávajú zachované aj sektory, do ktorých si fanúšik zakúpil vstupenku. Mení sa len systém sedenia.

Fanúšikovia si budú sadať nasledovne:

1. Všetci fanúšikovia sedia v sektore, ktorý majú uvedený na vstupenke

2. Fanúšik so vstupenkou do nepárneho radu (1., 3., 5...), si sadá do svojho sektora, do svojho radu a na svoje miesto

3. Fanúšik so vstupenkou do párneho radu (2., 4., 6...), si sadá do svojho sektora, avšak o jeden rad nižšie a na miesto, ktoré má vyznačené na vstupenke

Príklad: Ak mám vstupenku do sektoru B104, rad 8, miesto 12, usadím sa do sektoru B104, rad 7, miesto 12.  

Z dôvodu časového tlaku nebolo možné fanúšikov „presádzať“ na jednotlivé miesta, preto sme museli prijať toto riešenie, ktoré je v danej situácii jediné možné, aby sme splnili aktuálne nariadenia. Žiadame fanúšikov, aby rešpektovali tieto opatrenia.

Rovnaký systém bude platiť aj na zápase s Trnavou. 

Predaj vstupeniek

Vstupenky na zápas s Michalovcami si môžete zakúpiť on-line na Ticketmedia.sk, alebo aj osobne v pokladnici na Tehelnom poli dnes od 14:00 do 18:00 a v deň zápasu od 16:30.

Vstupenky na zápas s Trnavou sú rovnako v predaji on-line na Ticketmedia.sk a taktiež osobne v pokladnici na Tehelnom poli dnes od 14:00 do 18:00, zajtra od 16:30 do 19:30 a následne každý pracovný deň s výnimkou stredy od 14:00 do 18:00.

Máme to vo svojich rukách

V Európe je stále veľa krajín, kde sa zápasy hrajú úplne bez divákov. Je v našich rukách, ako pristúpime k tomu, že môžeme chodiť na futbal. Uvedomme si, že futbal je ako najsledovanejší šport pod drobnohľadom spoločnosti i médií, zápas s Michalovcami bude navyše v priamom prenose na RTVS, čiže ho uvidí celé Slovensko.

Preto chceme všetkých fanúšikov Slovana úprimne požiadať, aby venovali dôraz platným opatreniam. Je v rukách nás všetkých, aby sme zápasy mohli navštevovať naďalej. Nikto z nás si nepraje akékoľvek sprísňovanie opatrení či obmedzovanie návštevnosti. Každý z vás tomu môže pomôcť tým, že ponecháte každý druhý rad voľný, budete dodržiavať vyznačené rozostupy pri bufetoch a počas celého pobytu na štadióne budete mať nasadené rúško. Vopred vám všetkým ďakujeme.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Dnes nás navždy opustil legendárny Anton Urban.
Na zápase s Dunajskou Stredou bude mať premiéru špeciálne TV štúdio.
Vyjadrenie klubu k medializovaným informáciám o potenciálnom príchode Mareka Hamšíka.

Neprehliadnite

Respirátory odovzdali osobne hráči ŠK Slovan.
Dnes si pripomíname dva roky od významného okamihu našej histórie.
Dávid Holman otvorene na zaujímavé témy.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.