Úvod Správy Vstupenky Informácie o najbližších zápasoch

Informácie o najbližších zápasoch

Dôležité informácie pre fanúšikov.

Dnes sme sa z tlačovej konferencie po rokovaní konzília odborníkov epidemiológov dozvedeli informácie o zmenách opatrení týkajúcich sa hromadných podujatí, do ktorých spadajú aj futbalové zápasy.

Podľa týchto informácií by sa od pondelka malo pravidlo šachovnicového sedenia zmeniť tak, že na štadiónoch bude každý druhý rad úplne prázdny. 

Čo tieto informácie znamenajú pre zostávajúce zápasy?

Zápas ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce (4. júla o 18:00)

Nové opatrenia budú v platnosti od pondelka, avšak chceme sa pokúsiť o príkladné naplnenie rozostupov medzi divákmi na tribúnach. Z tohto dôvodu už na zápas s Michalovcami zavádzame opatrenie, pri ktorom bude každý druhý rad prázdny.

Zakúpené balíkové vstupenky zostávajú v platnosti. Vzhľadom na časový tlak však nie je v tejto chvíli možné presádzať držiteľov vstupeniek podľa upraveného spôsobu sedenia. Prosíme a žiadame všetkých fanúšikov, aby sa usádzali v sektoroch, ktoré majú uvedené na vstupenke, avšak na miesta, ktoré budú v danej chvíli voľné. Žiadame fanúšikov, aby si nesadali do vyblokovaných radov. Vzhľadom na súčasnú situáciu a časový tlak, pod ktorým sme sa všetci ocitli, vyzývame fanúšikov k vzájomnej tolerancii pri usádzaní sa v jednotlivých sektoroch. 

Všetky podrobnosti k úpravám sedenia zverejníme na klubových médiách v piatok.

Od piatka 12:00 bude spustený predaj vstupeniek na zápas s Michalovcami. Vstupenky budú dostupné on-line na Ticketmedia.sk. Osobný predaj bude prebiehať v pokladnici na Tehelnom poli v piatok od 14:00 do 18:00 a v deň zápasu od 16:30.

Finále Slovnaft Cup-u ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (8. júla o 18:00)

Predaj vstupeniek na finále je pozastavený. SFZ ako organizátor zápasu je v úzkom kontakte s Úradom verejného zdravotníctva SR ohľadom presného umiestenia fanúšikov na tribúne. 

Zápas ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (11. júla o 18:00)

Spustenie predaja vstupeniek je naplánované na piatok o 12:00, avšak z dôvodu meniacej sa situácie a prípadných nových opatrení si vyhradzujeme začiatok predaja posunúť na neskorší termín. Vstupenky budú dostupné on-line na Ticketmedia.sk i osobne na pokladniciach štadióna.

Rovnako budeme v prípade zavedenia nových opatrení a úprav miest na sedenie včas informovať aj držiteľov balíkových vstupeniek, ktoré zahŕňajú aj zápas s Trnavou.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.