Úvod Správy Mládež Dôležité informácie pre rodičov detí v Akadémii ŠK Slovan

Dôležité informácie pre rodičov detí v Akadémii ŠK Slovan

Všetky mládežnícke kategórie s výnimkou U6 a U7 trénujú priamo na Akadémii ŠK Slovan v Prievoze.

Počnúc týmto týždňom spúšťa Akadémia ŠK Slovan tréningový proces vo všetkých mládežníckych kategóriách dorastu, žiakov a prípraviek s výnimkou výberov U6 a U7. Všetky tréningové jednotky sa uskutočnia na ihriskách Akadémie ŠK Slovan v Prievoze.

Naďalej platia prísne hygienické opatrenia, k dispozícii nie sú vnútorné štadióny ako šatne či sprchy.

Tréningy prebiehajú bez prítomnosti verejnosti, rodičov či iných osôb, s výnimkou nevyhnutne potrebných členov realizačného tímu. Rodičom nie je umožnený vstup na ihriská Akadémie ani na priľahlé parkovisko. Svoje deti môžu autom priviezť na tréning, musia ich však doviezť k hlavnej bráne Akadémie, kde si ich vyzdvihnú tréneri. Rovnaký proces prebieha aj po tréningu, tréneri dovedú deti k hlavnej bráne a odovzdajú ich rodičom. Tento postup je nevyhnutný pre dodržanie všetkých vydaných opatrení. Vopred ďakujeme za pochopenie. 

„Pred dvomi týždňami sme spustili tréningy v dvoch dorasteneckých kategóriách. Vzhľadom na priaznivý vývoj situácie i pozitívne odozvy zo strany samotných hráčov i trénerov spúšťame tréningový proces takmer vo všetkých mládežníckych výberoch. Máme spätnú väzbu, že našim mládežníkom už futbal chýbal a nevedia sa dočkať návratu do tréningov. Naďalej však platia všetky hygienické opatrenia, nevyužívame vnútorné priestory a na tréningy nemajú prístup rodičia ani verejnosť. Žiadame rodičov o pochopenie a rešpektovanie prijatých opatrení, je to pre dobro nás všetkých,“ povedal šéftréner mládeže Vladimír Gála.

Doplníme, že s tréningovým procesom opäť začínajú aj ženy a juniorky ŠK Slovan. O tréningovom procese žien budeme informovať v samostatnom článku.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.