Úvod Správy Fortuna liga Ján Kozák ml. najlepším trénerom roka 2019

Ján Kozák ml. najlepším trénerom roka 2019

Náš tréner vyhral anketu s výrazným náskokom.

Ján Kozák ml. bol vyhlásený Trénerom roka 2019. Tradičnú anketu vyhral s výrazným náskokom, keď získal 59 hlasov odbornej verejnosti. Na druhom mieste v ankete skončil náš bývalý tréner Martin Ševela, ktorý v Slovane pôsobil do leta 2019.

Ján Kozák ml. prebral prvý tím Slovana Bratislava v júli 2019 v neľahkej situácii po vypadnutí z kvalifikácie Ligy majstrov. S mužstvom dokázal v kvalifikácii Európskej ligy prejsť cez Feronikeli, Dundalk a v play-off aj cez PAOK Solún až do skupinovej fázy. V skupine belasí získali štyri body za víťazstvo nad Besiktasom a remízu v Brage, v konečnom účtovaní obsadili tretie miesto. Zároveň aj popri pohárových povinnostiach dominovali v domácej súťaži a postúpili do semifinále domáceho pohára.

Ocenenia sa dočkal aj Dominik Greif, ktorý sa umiestnil na delenom desiatom mieste v ankete Futbalista roka 2019. V tejto ankete sa umiestnili aj ďalší naši hráči Vladimír Weiss ml. a Erik Daniel. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozápasové hodnotenia trénerov po dohrávke 3. kola Fortuna ligy 2021/22 MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava (1:0).
MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava 1:0.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Zmena sa týka zápasov s Pohroním a Liptovským Mikulášom.
CK FutbalTour.sk organizuje zájazd pre fanúšikov do Grécka.
ŠK Slovan v prvom zápase Konferenčnej ligy UEFA prehral s FC Kodaň 1:3. V najbližšom zápase Konferenčnej ligy sa predstavíme 30. septembra o 21:00 na štadióne PAOK FC.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2021 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.